Japonské stěny zajistí soukromí i design

Rozhodujete se pro správné zastínění vašeho interiéru? Pokud ano, tak jste si již určitě sami zjistili, že máte v podstatě nepřeberné množství alternativ. I proto se vyplatí vsadit na některou, jež je již časem i uživateli značně prověřená. Naším tipem jsou moderní japonské stěny, které si v Japonsku instalují majitelé nemovitostí do svých interiérů již celou řadu let. Proč? Protože poskytují dostatek stínu a soukromí a ochrání před přespřílišným slunečním zářením.

Snímek obrazovky 2016-07-12 v 10.51.02

Soukromí prostě potřebujete

V každém interiéru je zapotřebí dostatečné množství soukromí. Zajistit si jej můžete právě prostřednictvím japonské stěny. Je jasné, že vám soukromí poskytnou i římské rolety a jiná stínicí technika, nicméně tato varianta v podobě designového zastínění je naprosto originální, a to se vším všudy. Určitě se nemusíte bát toho, že byste měli doma něco, co je nějak silně ovlivněno asijským designem a myšlením jako takovým. Výběr konečného dekoru je totiž pouze na vás samotných a vašem vlastním vkusu.

Využití různých materiálů

Japonské rolety mohou být ušity z mnoha zajímavých materiálů včetně těch, jež jsou určeny pro alergiky. K výrobě konstrukcí se nejčastěji využívá hliník a na samotnou výplň je vynikající látka s příměsí skelných vláken. Při nákupu japonských stěn byste tedy měli dbát i na materiál. Většinou jsou ale moderní japonské stěny vyrobeny z těch nejkvalitnějších látek, které jsou momentálně na trhu. Sázka na vysokou kvalitu materiálu se určitě vyplatí, jelikož vydrží fakticky navěky.

Krásné vzory

Jsou to právě japonské stěny, které dokážou rozzářit jakýkoli interiér. Jejich vzhled je totiž naprosto dokonalý. Když si navíc vše ještě zpříjemníte nákupem krásné teplé deky a jiných doplňků, pak nebude co řešit. Připadat si budete v daném interiéru doslova a do písmene jako pohádce.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *