Originální potisk na tričko nebo hrnek

Jak udělat originální potisk na hrnek nebo tričko?

Výroba unikátních produktů je v dnešní době stále populárnější. Chcete-li začít s malým podnikáním, potřebujete k tomu jen jeden větší přístroj a nespočet různých předmětů, na které nanesete své originální motivy. Stejně tak můžete jen realizovat svou kreativitu a vždy obdarovat své blízké krásným dárkem. Záleží pouze na vaší fantazii a podnikavosti.

Na co můžete využít termolis?

Na trhu najdete jeden přístroj, který vám s podnikáním a jakoukoli výrobou pomůže. Využít termolis na hrnky je skvělý způsob, jak si vydělat nějaké peníze navíc. Jestli máte nápady na neotřelé motivy, tímto způsobem je můžete přivést k životu. Nemusíte ho ale používat pouze na hrnky. Zvládnou tisk i na mnoho dalších předmětů a materiálů, např.:

  • kryty na mobily a tablety,
  • talíře a dlaždice,
  • puzzle a hodiny,
  • přívěsky a trička.

Až budete mít připravený design, přenesete ho na speciální papír a připravíte si hrnek (nebo jiný předmět). Nastavíte teplotu na přístroji (většinou 180-200 stupňů) a čas 3-5 minut. Počkejte, než přístroj udělá svou práci a potom nechte předmět vychladnout. Zkontrolujte, jestli vše vypadá správně a můžete pokračovat s dalším kouskem.

Výroba originálních triček není těžká

Stejným způsobem si můžete snadno vyrobit také jedinečná trička, mikiny, spodní prádlo nebo dokonce ubrusy. Záleží pouze na vás a vašich nápadech. Postup je úplně stejný jako v předchozím případě. Nejdůležitější je motiv, který budete přenášet na látku. Musí být ostrý a před začátkem vypalování zkontrolujte, jestli se přenesl na speciální papír správně.

Jestli chcete vyrábět trička, musíte si před nákupem přístroje zkontrolovat jednu věc. Ověřte si, že máte lis určený pro potisk textilu. Potom můžete začít s tvořením svých vlastních potisků a rozdávat po známých nebo prodávat své výtvory. Pro mnoho lidí je to skvělá příležitost, jak si přivydělat nebo si dokonce naplno vydělávat s pomocí vlastních nápadů.

Zdroj obrázku: Andrey Popov / stock.adobe.com

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *