Perfektní zahradní party

Letní slunce, příjemné teploty, dlouhé hřejivé večery lákají k zahradním akcím, barbecue a grilovačkám. Léto začíná a s ním i sezóna letního grilování, posezení s přáteli a zahradních party. Není nic lepšího, než trávit večer s blízkými přáteli, dobrým jídlem, dobrým pitím a navíc pod širým nebem. Chcete letos uspořádat svoji vlastní zahradní party? Máme pro vás pár tipů, jak na to.

7420503952_06951e9171_o (1)

Akce, party a oslavy bývají perfektní tehdy, když slavíte s těmi správnými lidmi a jídlo i pití vám chutná, pak se cítíte příjemně a všechno je perfektní. Ale kdo by se s tím spokojil? Všichni si přece dáváme záležet, aby se hosté cítili dobře, a snažíme se být, co nejlepšími hostiteli. Často to však sklouzne k tomu, že hostitel si moc neužívá a z krásného večera nic nemá, protože běhá z místa na místo, obsluhuje a dolaďuje. Jak tedy uspořádat skvělou party a přitom si ji i užít?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Všechno spočívá v maličkostech  

Máte-li uspořádat zahradní party pro přátele nebo pro kamarády vašich dětí, dbejte spíše na praktické maličkosti. Například nakupte plastové talířky a kelímky, či jednorázový ubrus. Nebojte se, že nebudete originální nebo že praktičnost není stylová. I mezi plastovým či papírovým nádobím najdete spoustu zajímavých kousků za pár korun. Navíc platové nádobí je věčné, takže peníze nepřijdou vniveč. A hlavně nezapomeňte nakoupit dostatek ubrousků, ať už obyčejných či vlhčených.

Nepodceňte počasí a vyberte si zahradní party stan z široké nabídky na Galo.cz.

Nezapomínejte na dekorace

Chcete-li, aby vaše party byla stylová, nezapomeňte na dekorace. Nebojte se toho, že dekorace budou v zahradě vypadat uměle a nepřirozeně. Většina z dekorativních prvků může mít i praktickou funkci. Například pořádáte-li večerní akci, určitě budete potřebovat svíčky nebo stylovou lucernu, vyzkoušet můžete i lampiony. Výzdobu můžete vyrobit i ze zajímavých ubrousků, které budou stejně po jídla potřeba. Jednou z nejpříjemnějších dekorací, která dokáže vykouzlit přátelské prostředí a do přírody skvěle zapadne, jsou květiny. Natrhejte nějaké na zahradě a nebojte se je naaranžovat do originální vázy. Místo vázy můžete například použít malou konvičku na zalévání.

9772132562_42670d5ffb_o

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *