Jak vypadá interiér v luxusní jachtě?

Vysoký standard interiéru jachet a detaily vyrobené na zakázku podle přání klientů, to nejvíce definuje luxusní interiéry moderních jachet. Každému detailu je vtisknuta ta největší zručnost umělců a jsou použity ty nejkvalitnější materiály. Jde o špičkovou a precizní architekturu v doprovodu s uměním designového stylingu.

Plánování a organizace prostoru jachty

Každá část jachty musí být pečlivě naplánována, aby celkový pohled a pocit z výsledného díla byl zcela dokonalý, vysoce moderní, čistý a dokonale estetický. Jen tak jsou totiž klienti uspokojeni. Super luxusní jachty mají extrémně komplikované profesionální vybavení a k tomu vysoce pečlivě zpracované luxusní interiéry. To vyžaduje především vysoce organizovanou prostorovou strukturu. Největší podíl práce proto překvapivě připadne na plánování a navrhování celkového prostoru jachty, ve kterém musí být začleněna veškerá možná hlediska. Jak sociální, tak i funkční, technická i estetická. Prostor je vždy navržen tak, aby byl maximálně využit pro vysoký komfort všech osob plujících na palubě.

Špičková kvalita je ukryty v každičkém detailu

U luxusních jachet je kladen velký důraz na nejvyšší kvalitu a čistou eleganci. Veškeré materiály a vybavení jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, které mohou být použity. Jde zejména o karbonové vlákno, titan a různé slitiny kombinované s ušlechtilými dřevinami. Interiér luxusní jachty se vyrovná 5ti hvězdičkovému hotelu. Komfortní ložnice, salónek pro relaxaci, technologické zázemí, jako nejmodernější audiosystém a plazmové obrazovky. Na luxusní jachtě vám prostě nechybí vůbec nic.

Zaměřeno na světlo

Pobyt na luxusní jachtě je především obrovský zážitek. Musí být vizuálně dokonalý. Proto designéři využívají světlo, které velkou měrou ovlivňuje použité barvy, funkčnost prostoru, celkovou estetiku, pocitovou atmosféru, smyslnou intimitu, ale i bezpečnost na palubě. Musí vždy být nastolena dokonalá rovnováha mezi denním a umělým světlem. Proto se volí velká okna a sklopné fasády. Umělé světlo se pak umisťuje tak, aby se dokázalo přirozeně propojit s přirozeným světlem a umožnilo vždy hladký přechod počínaje od svítání začínajícího rána, rozjasněného dne až po temnou noc.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *