Zařizujete si domácnost?

Zařizujete si domácnost? Využijte komody i přebalovací pulty

Při zařizování i rekonstrukci domů a bytů kromě klasických kousků nábytku můžete vsadit i na méně časté kusy, jako je třeba rohová komoda nebo přebalovací pul, který vás usnadní péči o nového člena rodiny. I tyto méně tradiční kousky nábytku vyžadují pozornost při jejich výběru.

Efektivní rohové komody

Rohová komoda je vysoce efektivní při využívání prostoru hlavně v malých místnostech a nabízí velké množství úložné kapacity, aniž by zabírala moc místa. Rohové komody  https://www.tmnabytek.cz/nabytek/komody/rohove-komody/mistnost/obyvaci-pokoj jsou k dispozici v různých barvách i materiálech, od masivního dřeva, přes dýhu i kov. Díky tomu si můžete vybrat tu, která se nejlépe hodí právě do vašeho interiéru. Existuje mnoho stylů rohových komod, takže si snadno vyberete svůj oblíbený design. Skvěle se hodí do obývacího i dětského pokoje, ale i do ložnice nebo třeba do pokoje pro hosty.

Rohové komody

Praktické přebalovací pulty

Přebalovací pult by měl mít v první řadě na zadní straně desku a zvýšené okraje. I když je připevněn ke zdi a zábranou je stěna, vyvýšený okraj ji ochrání před ušpiněním a opotřebením. Rozkládací přebalovací pult se při pohybu dítěte nesmí samovolně složit, proto vsaďte na kvalitu. Zvolit můžete 4 pevné nohy, nebo 2 pevné nohy a 2 nohy s kolečky. Pokud má přebalovací pult  https://www.tmnabytek.cz/nabytek/prebalovaci-pulty 4 nohy s kolečky, musí být 2 kolečka zajistitelná proti pohybu. Praktické jsou hlavně ty, které plní i funkci komody a disponují prostory pro uložení potřebných věcí, které máte v případě nutnosti ihned po ruce.

Přebalovací pult

Komfortní pohovky nejen do obývacího pokoje

Komfortní pohovka nemusí být umístěna vždy jen v obývacím pokoji. Zařiďte si doma útulný relaxační koutek s pohodlnou pohovkou a naučte se odpočívat. Dejte si ji klidně do pracovny, ložnice, výklenku u okna, zasklené lodžie či zimní zahrady. Nezáleží na velikosti prostoru, na každé místo si dnes vyberete velikost lenošky a tvar gauče, který s prostorem bude dokonale ladit. Mezi pohovkou a stěnou či dalším nábytkem by měla být mezera 80 až 100 cm. Stačí si přeměřit plochu a ujistit se, zda kolem pohovky https://www.tmnabytek.cz/nabytek/pohovky-a-gauce/mistnost/obyvaci-pokoj půjdou otevřít skříňky a zásuvky a nebude vám překážet v pohybu.

Pohodlná pohovka

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *