Provozujete e-shop? Nepodceňte obalový materiál a lepicí pásky

Založili jste si internetový obchod a řešíte, v jakém obalu odesílat objednávky a jakým způsobem jej zajistit před poškozením? Jde vám hlavně o to, aby zboží bylo bezpečně uloženo, nebo vám záleží také na estetické stránce obalového materiálu? Existuje mnoho různých typů lepicích pásek, krabic a výplňového materiálu, které lze využít pro bezpečnou přepravu. Jak na balení zboží pro přepravní služby se dočtete v tomto článku.

Jak zásilku zabezpečit

Zdánlivě jednoduchá otázka má několik možných odpovědí. V prvé řadě je potřeba si říct, zda bude balíček obsahovat křehké zboží, či nikoliv. Pakliže budete posílat předměty, jež se při sebemenším překlopení nebo nárazu rozbijí, je třeba zásilku opatřit vhodným označením. Kromě výstražných nálepek lze pro tento účel využít bezpečnostní lepící pásky. Ty jsou specifické výrazným nápisem „křehké – fragile“, který je po celém jejich obvodu. Zaměstnanci přepravní společnosti jsou tak hned upozorněni na to, aby při manipulaci s balíčkem byli opatrní. Pokud posíláte zboží, které není náchylné k rozbití, postačí vám obyčejné lepící pásky, jimiž zajistíte spoje na krabici, aby se při převozu neotevřela. Na obalový materiál si také můžete nechat vytisknout logo nebo slogan vaší firmy. Potisk lepících pásek je dobrým nástrojem pro reklamu a poslouží mimo jiné jako estetický doplněk balíčku.

Jak zaujmout

Dobře si rozmyslete, do čeho své zboží zabalíte. Internetové obchody nabízející ekologické zboží by měly používat ekologické materiály. Postačí vám k tomu kartonové krabice, papírová lepící páska a lehce rozložitelný výplňový materiál. Aby balíčky vypadaly pěkně a zaujaly příjemce na první pohled, vyplatí se investovat do hezkých obalů, také se dají opětovně použít. Slušivým doplňkem takového balíčku budou barevné lepící pásky, které zásilce dodají šmrnc.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *