svatební dary

Originální svatební dary

Nemůžete se dočkat, až se Váš syn oženou se svou dlouholetou přítelkyní? Jejich svatební den jim můžete zpestřit originálním svatebním darem.

Svatební den ve znamení dech beroucích svatebních darů

Svatební den je považován za jeden z nejkrásnějších dnů v životě. Než však tento pohádkový den přijde na řadu, čeká na budoucí novomanžele a jejich nejbližší spousta zařizování, podrobné plánování a mnohdy také celá škála nelehkého rozhodování a příprav. Ve svatební den se rodičům při pohledu na šťastně zamilované novomanžele úžasem až zatají dech a často si vzpomenou na svůj osudný den, kdy vstoupili do manželství. Zatímco ve Vašich mladých letech bylo zvykem darovat novomanželům sady nádobí, vybavení do domácnosti nebo samotné bydlení, dnes spolu už řada párů sdílí společnou domácnost a uvítají spíše finanční přispění na svatební cestu. Vybočovat z řad můžete dárkem v podobě zážitků. Celou škálu nevšedních svatebních darů naleznete na webovém portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz

Jaký vybrat svatební dar?

Svatební dary od společnosti Allegria udělají nejen obrovskou radost, ale učiní jejich svatební den ještě více nezapomenutelným. Váš syn společně s jeho chotí si může dopřát romantický prodloužený víkend, pochutnat si na delikatesní večeři v netradičním prostředí nebo se nechat hýčkat luxusními wellness službami. Nadšenci adrenalinu si bezpochyby užijí společný tandemový seskok, let vrtulníkem nebo třeba bungee jumping. Věnovat můžete také univerzální dárkový poukaz a nechat výběr zážitku na novomanželích. Tipy na dárky od společnosti Firma na zážitky jsou zkrátka bezedné. Pořádná dávka relaxace na šťastně zamilované čeká během thajské masáže pro dva. Dárkem od Firmy na zážitky dáte novomanželům vědět, jak moc velkou radost máte z jejich životního rozhodnutí.

svatební dary

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *