Natěry, fasády

Netrapte se malováním, nechte to na profesionálech

Pro většinu lidí je malování interiéru noční můrou. Při představě seškrábání původního nátěru, nové výmalby a závěrečného úklidu na ně jdou mdloby. Odpusťte si tuto námahu a využijte služby malířské firmy, která vám domov vymaluje rychle a bez stresu.

Natěry, fasády

Šikovní malíři si poradí se vším

Malíři a natěrači vám provedou výmalbu jakéhokoliv rozsahu. Specializují se na výmalbu pokojů, drobné nátěry i nátěry izolační, průmyslové, fasádní či střešní. Poradí si též s kovovým nebo betonovým podkladem, jako jsou například čistírny odpadních vod a nádrže na pitnou vodu.

Působnost

Firma Malíři Stupka působí zejména na Vysočině, ovšem není pro ni žádný problém poskytnout své služby mimo region. Zároveň se věnuje poradenství, proto se na tuto firmu neváhejte obrátit v případě jakýchkoliv dotazů týkajících se výběru malířského materiálu nebo postupu.

Poskytované služby

Co všechno obnáší malování pokojů? Firma provede oškrábání a vyrovnání stěn, odstranění tapet, aplikaci základního krycího nátěru pro překrytí původní interiérové barvy. Součástí její práce jsou též malé opravy, které souvisí například s vyrovnáním podkladu u vytažených hmoždinek, zasádrování puklin a prasklin. Při vymalování s vámi malíř na přání zkonzultuje barevné kombinace a designové úpravy dle nejnovějších trendů. Samozřejmostí je zakrytí nábytku ochrannými foliemi a závěrečný hrubý úklid.

Něco speciálního

Na požádání vám malíř provede nátěr omyvatelný, s otěruodolným povrchem či s protiplísňovou příměsí.

Průmyslové objekty

Průmyslové nátěry se týkají výrobních hal, montážních linek a administrativních budov. Zde jsou aplikovány na okapy, zábradlí, podlahy atd. Často bývají využívány nátěry tepelně izolační, omyvatelné, protiskluzové, odolné vůči vysokým teplotám a chemickým vlivům.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *