Luxusní hotel v Praze: Po thajské masáži vyzkoušejte čerstvé sushi

Odpočinout si a přijít na jiné myšlenky můžete i v těsné blízkosti centra Prahy. Pokud se do hlavního města chystáte na více dní, doporučujeme pobyt v luxusním hotelu Belvedere, který se nachází na Praze 7.

Díky této výhodné poloze to budete mít do centra Prahy, na vlakové nádraží, či do některého z okolních parků jen pár minut tramvají. Zároveň si můžete vychutnat klid stranou od nejrušnější části velkoměsta. Okolní Letná skýtá řadu kaváren, cukráren či stylových hospůdek, kde si lze užít běžnou pražskou neturistickou atmosféru.

Belvedere_14.1.2016_-014

Absolutní pohodlí

Hlavně ale můžete samozřejmě relaxovat i přímo v hotelu. Zde je možné zajít na některou thajských masáží, kromě olejových jsou v nabídce i například bylinkové. Coby hoteloví hosté můžete tuto službu využít kdykoliv během dvanáctidenní provozní doby.

V restauraci Sasori můžete zase vyzkoušet japonskou kuchyni. Kromě tradičního sushi tu lze ochutnat i japonské špízy, krevety a čerstvé ryby.

Oddávat se odpočinku samozřejmě můžete i přímo na vašem komfortním hotelovém pokoji, kde najdete satelitní televizor a můžete se obsloužit některým z nápojů nabízených v minibaru. Samozřejmostí je wi-fi připojení zdarma.

Pokud stojíte o absolutní pohodlí, můžete si při zařizování ubytování zarezervovat exekutivní pokoj. Zde je totiž součástí nabízeného servisu i každodenní odpolední občerstvení.

Belvedere_sasori_restaurace

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *