rekonstrukce_domu_PR

Doba přeje rekonstrukcím, nakupujte výhodně díky 4Home-cz

Po dlouhé době strávené doma se mnoho lidí pustilo do zvelebování svých domovů. Ale protože díky inflaci a prohloubené ekonomické krizi neustále stoupají ceny stavebnin a vybavení domovů, pracovišť i zahrad, každý s nás se snaží ušetřit a nakoupit mnohem výhodněji. Zkuste proto využít výhodné akce na 4Home-cz. 

Než se pustíte do rekonstrukce

Před započetím samotných prací při rekonstrukci či stavbě a vybavování domu či bytu počítejte s časovým předstihem, který plně využijete na plánování a objednání materiálu, zařizovacích předmětů i nábytku. Nezapomeňte na to, že v dnešní době se mohou dodací lhůty notně prodloužit. 

Naplánujte finance 

Nepodceňujte plánování výšky skutečných výdajů na rekonstrukci. Nastavte si rozpočet tak, ať nemusíte v průběhu prací slevovat ze svých ideálních představ. S dostatečným předstihem můžete vyřešit i potřebný stavební úvěr. Zjistěte si cenu materiálu, nábytku, zařizovacích předmětů i práce. Přičtěte si finanční rezervu alespoň ve výši 10 % celkového rozpočtu. Nevolte automaticky nejlevnější materiály, které mívají menší životnost. Nakupujte výhodně v akcích a slevách.

Obchod 4Home.cz

Společnost SIGNAL vyrábí kvalitní nábytek již od roku 1992. Všechny produkty spojuje jedinečný design, precizní zpracování a vysoká variabilita využitelnosti v interiéru. Nábytek SIGNAL se v současné době vyváží do 30 zemí Evropy. V České republice jej najdete na e-shopu signal-nábytek.cz. Kromě svého nábytku společnost dováží i další značky moderního nábytku. Při jeho výběru však vždy klade vysoký důraz na kvalitu, přijatelné ceny, plnohodnotný servis a rychlé doručení.

Nákupy a slevové kupony

V e-shopu signal-nabytek.cz si pohodlně zařídíte celý dům, byt, balkon, terasu i zahradu. Zamyslete se nad možnostmi bytu. Menší prostor je třeba upravovat tak, aby byl pěkný na pohled a přitom byl vyřešen prakticky. Vybavte si svůj domov od předsíně, přes chodbu, obývací pokoj, kuchyni, dětský pokoj, koupelnu i pokoj pro hosty. Vybavte si svoji domácí pracovnu, pracoviště, kancelář a ostatní komerční plochy. Vyhledejte si SIGNAL nábytek slevový kupón a využijte slevu. 

Jak použít slevový kód

V pohodlí domova si postupně prohlédněte celou nabídku. Vyhledejte slevový kupón signal-nabytek.cz a klikněte na odkaz „Použít slevový kód“. V dalším kroku zkopírujte kód běžným způsobem nebo klikněte na „Zkopírovat kód“. Pak už si stačí jen vybrat zboží v internetovém obchodě a do položky „Máte kód slevového kupónu?“ zkopírovaný kód vložit. Tím dokončíte proces a vaše sleva je uplatněna.

Jak využít slevu pro obchod

Další možností se využití slevy pro obchod 4home sleva. Stačí, když kliknete na „Využít slevu“. Po kliknutí se vám otevře nová internetová stránka, kde můžete nakupovat výrobky v akci a zajistit si výhodný nákup v kategorii Dům a Nábytek. Na stránkách najdete spoustu produktů v akci nebo ve výprodeji za atraktivní ceny.

Věrnostní program a nákupy 

Pro registrované zákazníky má e-shop signal-nabytek.cz připravený i výhodný věrnostní program. Systém získávání bodů je natavený tak, že jednotlivé body získáváte za každou zaplacenou korunu. Body můžete využít při dalším nákupu na jakékoliv zboží ze sortimentu internetového obchodu. Za zboží můžete zaplatit bankovním převodem i dobírkou

Doručení zboží

Zboží vám dopraví Česká pošta nebo firma Signal-nábytek.cz, jejíž zaměstnanci vám ochotně pomohou nábytek i odnést. Dá se i osobně vyzvednout. Signal-nabytek.cz nabízí nákupu nad 1 000 Kč dopravu zdarma. V rámci akcí je doprava zdarma po celé České republice nezávisle na hodnotě objednávky. Pokud si nejste při rekonstrukci něčím jisti, zkuste si najít odborníka s citem pro design, který umí sladit dohromady unikátní designové prvky s praktickými vychytávkami.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *