Zalozni zdroj

Díky záložnímu zdroji k oběhovému čerpadlu Vás nic nepřekvapí

Oběhové čerpadlo je skvělá věc, která Vás udrží v teple i přes nepřízeň počasí. Co ale pokud nepřízeň počasí zamezí dodávkám energií? Každý rok vichřice odstřihne spoustu domácností od elektřiny kvůli popadaným stromům a strženému elektrického vedení. V přímém smyslu se Vás tak vichřice nemusí dotknout, může ovšem snadno uvrhnout celou Vaši domácnost do nepohody. Díky záložnímu zdroji k oběhovému čerpadlu Vás ovšem tyto starosti nemusí zajímat.

Co to umí?

Díky záložnímu zdroji budete moci udržovat oběhové čerpadlo aktivní i bez dodávek elektřiny. Doba, po jakou to bude možné závisí na druhu záložního zdroje a jeho bateriích. Zároveň spousta zdrojů umožní připojení náhradních baterií, díky čemuž můžete být připraveni na spoustu hodin i dokonce pár dní. Zdroje jako například tento sinusový zdroj MV300 fungují tak, že během dodávky elektřiny se udržují nabité, a jakmile tato dodávka zmizí, zdroj automaticky začne pohánět oběhové čerpadlo sám, pomocí energie uložené v připojeném akumulátoru. 

Jaký zdroj je nejlepší pro Vaše čerpadlo?

Vybrat správný zdroj pro Vaše čerpadlo není jednoduchá volba. Záložních zdrojů existuje spousta druhů, ať už s vestavěnou baterií nebo s externí baterií. Proto je výběr toho nejlepšího zdroje dosti ošemetné. Záložní zdroj pro oběhové čerpadlo se mnohdy liší svými parametry a je proto potřeba vědět, na jaké parametry byste se měli zaměřit. Pro začátek byste si ovšem měli ujasnit, jaký výkon od svého zdroje Vaše čerpadlo potřebuje a na jak dlouho budete potřebovat, aby zdroj běžel. Je ale důležité zkontrolovat i jiné parametry, jako například možnou přetížitelnost při startu zařízení a podobně. Pokud si do volby sami netroufáte, nemusíte se bát. Navštivte nás na naší prodejně v Praze, kde Vám naši kvalifikovaní a zkušení odborníci rádi poradí, který zdroj bude ten nejlepší pro Vás.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *