Vilapark Klamovka

Co byste řekli designovému bydlení s výhledem na Prahu?

Rádi byste bydleli v Praze, ideálně kamenem coby dohodil do centra a přitom si žili nerušeně a obklopeni přírodou? Máte možnost! Nové byty Praha 5 tyto požadavky splňují na výbornou.

Dovolte, abychom vám představili nový rezidenční projekt z portfolia renomované developerské společnosti Metrostav Development s názvem Vilapark Klamovka slibující moderní bydlení s výhledem na stověžatou matičku Prahu. Ten vás rozhodně nenechá chladnými. Po takovýchto výhledech sní každý hoteliér. Zaručuje mu totiž trvalý přísun návštěvníků z celého světa, kteří právě po těchto výhledech dychtí. A vy si jich budete moci užívat každý den. Probouzet se s nimi i s nimi usínat.

Strategická poloha

Zdaleka však nejde jen o výhledy, byť sebevíce dechberoucí. Novostavby Praha zaujmou i svou strategickou polohou v blízkosti historického centra Prahy a parku zároveň. Zatoužíte-li po ruchu velkoměsta, nasednete na autobus a za pár minut dojedete na Anděl, jednu z nejrušnějších pražských čtvrtí plné obchodů, kin, restaurací a dalšího vyžití. A pár stanic tramvají vás bude dělit od samého centra Prahy se všemi historickými skvosty, které nabízí. A až se ruchu velkoměsta nabažíte, vrátíte se domů. Cestou se můžete stavět v nedalekém parku Klamovka. Sednout si na lavičku, začíst se do své oblíbené knihy nebo jen tak přemítat o stavu věcí. Zkrátka máte na výběr, respektive obojí. Velkoměsto na dosah a nerušenou přírodu ještě blíž.

Vilapark Klamovka 2

Technicky i designové dokonalé

V nabídce je celkem 117 bytů různých cenových kategorií. Od jednopokojových garsonek až po luxusní penthausy s terasami v posledních patrech. Byty jsou vhodné pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Ve všech případech se jedná o byty dokonalé jak z technického, tak i designového hlediska. Jak by také ne, vždyť se na nich podíleli ti největší odborníci z řad architektů a designérů. Samozřejmě za použití těch nejkvalitnějších materiálů. Nové byty v Praze vás zkrátka nezklamou.

Zdroj obrázků: metrostavdevelopment.cz

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *