fotovoltaika-alpha-storion_PR

Cena k energii za hubičku vede přes fotovoltaický systém

Neustále se zvyšující ceny energií domácnosti nutí realisticky uvažovat. především majitelé rodinných domů přemýšlejí, jak a kde ušetřit. Zateplují fasády i střechy, pořizují si tepelná čerpadla, okna s izolačními trojskly a investují do fotovoltaiky. To vše jsou finančně náročné projekty. V dlouhodobém horizontu se však vyplatí.

Z hlediska energetických úspor je největší sázkou na jistotu fotovoltaika. V některých měsících je totiž v závislosti na svém výkonu cestou k téměř stoprocentní energetické nezávislosti. A ta je v současné době jakýmsi energetickým snem celé společnosti.

Šetřete na správných místech. Ne na FVE!

Fotovoltaika na klíč bohužel není levnou záležitostí, byť její cenu je možné snížit díky dotacím v rámci programu Nová zelená úsporám. I s nimi ale budete nuceni nemalou částku doplatit. I přesto se ale nesnažte za každou cenu ušetřit. Nepodlehněte svodům nízkých cen panelů, měničů a baterií, které by se vám ve výsledku mohly pěkně prodražit. Zde v podstatě platí to samé jako u jiných výrobků. Uvědomte si, že jedině a pouze produkty z kvalitních materiálů vám budou dobře a dlouho sloužit. Na fotovoltaické systémy to platí dvojnásob.

Obraťte se na profesionály

Veškerým problémům se vyhnete, pokud se od začátku obrátíte na profesionály, kteří mají s instalací fotovoltaických systémů zkušenosti. A používají FVE panely od prověřených výrobců. Nejraději máme panely  Suntech.Doporučit můžeme produkty firmy Alpha ESS garantující dokonalou péči o bateriový systém stejně jako plynulou výrobu elektrické energie a její distribuci v domě. O to u fotovoltaických E elektráren jde především.

Online monitoring

Nad samotnou výrobou elektrické energie navíc budete mít naprostou kontrolu. Umožní vám ji pravidelně aktualizovaný online monitoring FVE systému Alpha Storion zaručující jak kamžitou výrobu elektrické energie, tak dlouhodobé zachování funkčnosti celého systému. Volba je jasná, nemyslíte? Respektive by měla být.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *