Stylová kovová dekorace nejen pro zahradu

V poslední době se velmi oblíbeným dekorativním prvkem stal kov, který je stylový, přitažlivý, hřejivý i chladný, v podstatě může být takový, jaký si jen můžete přát. Kovové dekorace mohou zrobit celou vaši zahradu, dvorek i předzahrádku, a nejen to. Kov se hodí i do bytu a v roce 2015 bude představovat jeden z nejvýraznějších dekorativních a designových bytových prvků. Chcete vědět, jak kov využít, pak čtěte dál.

coffee-139674_1280

Kov byl vždy velmi oblíbeným a využívaným materiálem, a to hlavně díky velmi praktickým vlastnostem, které se hodí pro nespočet způsobů využití. Lidé však zjistili, že kov je přitažlivý nejen v praktickém ohledu, ale také v otázce dekorací.

Kov má nespočet podob, které se mění nejen s typem kovu, ale také s jeho stářím a umístěním v prostředí. Jinak vypadá kov ve Vintage stylu a jinak zase ve stylu industriálním. Kov sluší i mnohým dalším stylům, například Provence, Moderně či minimalismu.

Kov v kuchyni i obýváku

Jak praví název článku, kov je vhodný nejen jako dekorace exteriérů, ale i jako dekorace interiérů. Co se interiéru týče, můžete kov využít jako dekoraci v kuchyni, ale také jako dekoraci obývacího pokoje. V kuchyni si můžete vystavit kovové nádobí, a to nejlépe ze starého měděného materiálu. V obývacím pokoji si vystavte kovový svícen či kovovou vázu.

chair-219900_1280

Kovový nábytek

Kov má skvělé využití jako materiál k výrobě nábytku. Kov, ze kterého vyrábíme nábytek, můžete volit ve stylu industriálním, ale také ve stylu provensálském, který je velmi romantický. Koupit si můžete kovové poličky, knihovničky, stoly i židle.

church-164073_1280

Kov na stěnu

Kov ale sluší i stěnám, dveřím, oknům a jinak svisle postaveným částem interiérů i exteriérů. Kování si můžete pověsit na stěnu namísto obrazu či postavit na strop na místo lustru, můžete jím ozdobit dveře, stejně tak jako okna.

  lantern-354231_1280

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *