Každá koupelna potřebuje ty správné doplňky

Každá koupelna je jiná. Některé jsou malé, jiné prostorné, staré nebo nové, každá si však zaslouží vypadat krásně a útulně. Dopomoci k tomu můžete doplňky, které dodají prostoru šmrnc. Které doplňky můžete pořídit, si nechte poradit v řádcích níže.

koupelna zrcadlo

Zajímavé zrcadlo

Zrcadla jsou obvyklým doplňkem koupelny a jejich místo náleží nad umyvadlo. Je jedno, zda se v něm upravujete nebo je tam jen na ozdobu, tak jako tak můžete pořídit takové, kterého si každý návštěvník všimne a rád se do něj na sebe koukne. Zrcadla mohou mít nejen různé tvary, mohou mít i různé rámy – dřevěné, kovové, barevné, podsvícené… Existuje mnoho možností!

Věšáky a háčky

Do koupelny patří také místo, kam si pověsíte ručník, oblečení či župan. Pořídit můžete samozřejmě naprosto obyčejné plastové nebo kovové háčky. Pokud si ovšem pořídíte takové, které mají jiný tvar, barvu, nebo k nim náleží dřevo, které je pomalované, bude to vypadat mnohem lépe! Navíc, pokud pořídíte pro děti obzvlášť zajímavé věšáky, můžete je tak naučit pořádku, protože věšet na ně oblečení bude radost!

jussiak / Pixabay

Kalíšky a dávkovače

Pamatovat můžete i na detaily, kterými jsou dávkovače na mýdla, misky na mýdla nebo kalíšky na kartáčky. Existují různé sety, ať už keramické, skleněné nebo z plastu. Mají různé barvy, tvary, potisky a popisky. Zaujměte i něčím tak jednoduchým! Zároveň myslete ale i na praktičnost. Pokud už totiž pořídíte keramické doplňky, hrozí, že se rozbijí, zejména pak v případě, že máte doma malé děti. Pořiďte na ně tedy silikonové násadky, díky kterým se nehnou z místa. Někteří výrobci na tento detail mysleli a tak je to součástí mnoha doplňků.

Autor článku: Nikol Sotolářová

Obrázky: pixabay.com

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *