zatravňovací dlažba

Zatravňovací dlažba je ideální i jako příjezdová cesta ke garáži

V posledních několika letech se trendy ve stavebním průmyslu výrazně změnily. Dávno jsou pryč doby, kdy se používala pouze jedna technika a technologie, v současné době jsou možnosti vskutku neomezené. Sáhnout tak můžete po řešení, které se vám zamlouvá hlavně i po vzhledové stránce. V následujících řádcích vám představíme zatravňovací dlažbu.

Pokud byste chtěli zachovat alespoň trochu přírodní charakter okolí domu, nemusíte hned volit čistě betonovou dlažbu. Velké popularitě se totiž těší zatravňovací dlažba, se kterou snadno vydláždíte i příjezdovou cestu ke garáži. Jak už samotný název napovídá, jedná se o způsob, jak propojit venkovní komunikaci se zahradou a příjezdem do garáže či na parkoviště. Zatravňovací dlažbu můžete zvolit dokonce i do mírnějších svahů.

Zatravňovací dlažba je mrazuvzdorná

Stejně jako i jiná venkovní dlažba, tak i ta zatravňovací je mrazuvzdorná a odolná vůči nepřízni počasí. Zvládne jak velké mrazy, tak i vysokou vlhkost. Obávat se nemusíte žádného poškození, protože dlažbu nepoškodí ani vysoká zátěž, dokonce ani těžký automobil. Vůbec nic se nestane, pokud na ní bude vozidlo stát i několik hodin, dnů, týdnů či měsíců. Zatravňovací dlažba zůstane taková jako na začátku.

zatravňovací dlažba

Na koho se obrátit?

Pokud hledáte odborníka, jenž vám pomůže s výběrem konkrétní varianty pro vaše okolí domu, obraťte se na společnost Presbeton. V její nabídce najdete různé produkty, nikoliv pouze zatravňovací dlažbu. Stane se vaší pravou rukou, pokud sháníte obrubníky, zámkovou dlažbu, zákrytové desky, tvarovky či palisády. Přijdete si na své, i když hledáte květináče, lavičky či stolky. Ve společnosti pracuje proškolený personál, jenž vám zodpoví veškeré vaše dotazy, a tak se nebojte zeptat na to, co nevíte. Učený z nebe nespadl.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *