Vánoční dekorace prozáří domov kouzlem štěstí

Už jste si vyzdobili váš byt v krásném duchu vánočním – sněhové vločky, svíčky, adventní věnce…? Jestli jste tak ještě neudělali, pak byste se do toho měli pustit. A s námi se můžete nechat inspirovat.

ID-1001866Zima, advent, Vánoce jsou bezesporu krásná období plná radosti, štěstí a rodinné lásky. Pokud vám však připadá, že venkovní počasí zatím moc nevypadá na žádnou zimní pohádku, pak si takovou zimní krásu musíte vykouzlit aspoň doma. Jak byste si chtěli užít Vánoce, když kromě vánočních stresů necítíte nic jiného?

Je tedy nejvyšší čas začít s tím něco dělat a vánoční dobu si vyzdobit do krásy. Jakým ozdobám a stylovým dekoracím dáváte přednost?

ID-100152943Jaképak budou letos Vánoce?

Zkrátka řečeno Vánoce jsou tu pro každého a přesně tímto heslem se řídí styl letošních vánočních dekorací. Možná už jste si totiž všimli, že rok 2014 byl, co se dekorací týče, dost pestrý. Do módy se dostal styl Provence, rustikální styl, industriální styl, retro, skandinávský styl, ethno styl a mnohé další. Vánoce si sice horko těžko vyzdobíte například v ethno stylu, ale jinak by se dalo říci, že letošní vánoční dekorace svědčí ve prospěch jakéhokoli vašeho oblíbeného stylu. Ať už jste milovníci retro stylu, pop art stylu či tradiční klasiky, Vánoce si prostě můžete ozdobit, jak jen chcete.

ID-100237385Stará klasika je opět v módě

Pamatujete si na krásné a klasické Vánoce plné tradic? Také se vám po nich stýská? Ptáte se, kam se poděly? Tak zbystřete, chceme vám říct, že je to jen na vás, můžete si udělat Vánoce, jaké jen chcete. Zkrátka řečeno, už jsme řekli, že si můžete vybrat styl, ve kterém si Vánoce vyzdobíte, a stejně tak si můžete vybrat styl, jakým Vánoce prožijete.

Pokud jste milovníci klasiky, pak se uchylte ke klasice. Stromeček si vyzdobte slaměnými ozdobičkami, sušeným ovocem, svíčkami a voňavou skořicí. Na stůl si postavte adventní věnec a z papíru vystříhaného anděla, cínového vojáčka a Vánoční koledu od Dickense.

ID-100295344Hřejivé Vánoce

Vánoce by měli přinášet hřejivý pocit, který vás pohltí a už vás nepustí. A k takovému pocitu vás přiblíží svíčky, neboť živý plamínek, je jako samotný život a lidské objetí. Pokud máte malé děti, pak můžete otevřený oheň nahradit žárovičkami.

ID-100131356

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *