Trendy styly pro vaši kuchyni pro rok 2015

S ohledem na začátek nového roku a na nové trendy, které s ním přišli do módy, je potřeba se podívat, jaké módní a stylové trendy diktují přední designeři pro naše domovy a byty. Zajímá vás, v jakém stylu si zařídit vaši kuchyni? Chcete se něco dozvědět o nových trendech v oblasti interiérového designu?

Kuchyně bývá označována za krb rodinné domácnosti. Kuchyně je totiž místem, kde se scházíme k snídani, k obědu i k večeři, kde si povídáme nad kávou a kde často děláme úkoly s našimi dětmi. A proto by kuchyně měla být útulná a stylová, měli bychom se v ní cítit dobře a pohodlně. Pojďme se tedy podívat, pomocí jakých trendy stylů pro rok 2015 toho můžeme dosáhnout.

porcelain-vase-402200_1280

Provensálský styl

Kuchyni bude v roce 2015 slušet převážně provensálský styl. Tento styl působí útulně a hřejivě, což je pro kuchyni tím pravým ořechovým. Provence volí roztomilé doplňky, které jsou jako vytržené ze samotné jižní Francie. Volte tedy bílý dřevěný nábytek, smaltované nádobí, malovaný porcelán a prostírání. Na stůl umístěte kytici levandule a linku ozdobte starým nádobím.

furniture-349706_1280

Rustikální styl

Naprostým trendem budou kuchyně v rustikálním stylu, tedy kuchyně ve venkovské podobě. Představte si kuchyni z roubené chalupy, dřevěný nábytek, porcelán, měděné formy na bábovky, dřevěné vařečky, vyšívané prostírání a závěsy s volánky. V takové kuchyni se vám bude vařit jedna báseň.

ladles-419248_1280

Skandinávský styl

Skandinávie je známá svým minimalismem, jednoduchostí a funkčností interiérů. Pokud chcete kuchyni bez zbytečných detailů, s čistými liniemi a efektivními, přesto minimalistickými dekoracemi, volte Skandinávii. Barvy slaďte do bílých, světle modrých a krémových odstínů. Nábytek volte dřevěný, a to buď nábytek ze světlého dřeva, nebo nábytek natřený na bílo.

Industriální styl

Stejně tak minimalistickým stylem je styl industriální. Ten je vhodný hlavně pro loftové a otevřené byty. Byty s průmyslovými prvky, měděnými trubkami a cihlovými stěnami.

kitchen-563548_1280

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *