Jak skladovat dětské hračky?

Děti mají spoustu hraček, se kterými se nestihnou pravidelně hrát. Proto všechny potřebují své místečko, než na ně zase přijde řada. S tím však může být problém, zejména po Vánocích, kdy hraček ještě přibylo. Nemá ani pokojíček vašich dětí řád? Víme, jak mu jej dát!

Dětské úložné boxy

Alexas_Fotos / Pixabay

První z možností jsou úložné boxy. Jsou zpravidla plastové a mohou být s potiskem i bez něj. Díky tomu, že jsou mnohdy průhledné, nebo mají alespoň průhledné víko, vždy víte, co se v něm skrývá a víte tak přesně, který box vytáhnout – ve kterém jsou ta autíčka, stavebnice nebo vojáčci.

Tyto úložné boxy lze skladovat například pod postelí, v policích, ve skříni… Díky víku se do nich nenapráší, lze je na sebe i stavět.

Chytré lavice a truhly

Alexas_Fotos / Pixabay

Kdysi dávno byly naprosto normální lavice, například v jídelně, jejichž sedací část se dala odklopit a nabízela tak úložné prostor. Tato vymoženost se však vrací na scénu a vy tak do dětského pokojíku můžete pořídit lavici, na kterou se dá normálně sedat či odkládat věci a přitom lze i do ní schovat vše, co potřebuje své místo. Ideální je taková lavice na plyšáky či panenky.

K tomuto tématu se však řadí i moderní truhly. Ty však neukryjí žádný poklad, ale taktéž hračky všeho druhu. Takové truhly jsou dřevěné, dodají pokoji zajímavou atmosféru a designovou truhlu lze mít kdekoliv v bytě – na pohled jde o zajímavý doplněk, přitom jde o úkryt pro hračky! A až dítě vyroste, lze do ní schovat deky nebo polštáře.

Síť

MirelaSchenk / Pixabay

Zajímavý a netradiční nápad, jak skladovat hračky, je také síť. Nejedná se o houpací, ale o takovou, která má tři záchytné body a lze ji umístit do rohu místnosti – níž, výš, klidně až ke stropu! Do ní lze potom dát plyšáky nebo třeba míče.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *