Samolepky na zeď se hodí úplně všude. Máte vybranou tu svoji?

Mezi poslední trendy co se interiérového designu týče, patří samolepky na zeď, které si už našly místo v mnoha domácnostech, ale oblíbily si je také firmy. Mezi mnoha provedeními si totiž vybere každý – je jedno, zda potřebujete vyplnit prázdné místo na zdi v kuchyni, zda chcete, aby pokojíček vašich dětí byl útulnější a barevnější, nebo chcete inspirovat své zaměstnance v kanceláři.

vetev-s-kvety-1981-a

Bohatý katalog

Nálepky na zeď nabízejí mnoho variant. V nabídce e-shopu Dekolepky.cz se rychle zorientujete díky přehlednému třídění samolepek jak tématicky, tak místností kam se nejvíce hodí. Vybrat si můžete jak velké, tak menší samolepky na stěnu. Ať si vybere jakoukoliv samolepku, budete si moci zvolit požadované rozměry a dokonce i barvu. Vzorník nabízí několik desítek barevných provedení.

Samolepky na zeď aplikujete sami

Výhodou této samolepící dekorace na zeď není jen možnost výběru přesné velikosti a barvy – důraz je kladen hlavně na jednoduchou manipulaci a rychlost aplikace na zeď. Když byste si dekoraci chtěli na zeď namalovat, jistě byste si také mohli určit všechna kritéria dle potřeb, uznejte však, že malování by udělalo jednak více nepořádku, a navíc by zabralo klidně celý víkend. Mnoho z vás si možná ani nevěří natolik, aby něco namalovali sami, museli byste tedy platit malíře. V případě samolepek však platíte jen výrobu a dodání – vše ostatní zvládnete díky přehlednému manuálu sami!

strom-z-kruznic-1268-a

Pořiďte si do by tu kousek přírody

V posledních letech je moderní přinášet do svých domovů více přírody. Pokud si však nevěříte v pečování o živé rostliny a povlečení s florálními motivy už máte, nabízí se možnost zvolit samolepky na zeď s motivem stromu, keře, květin a tak podobně. Může jít o samolepky, které jsou rozkošné, realistické, abstraktní nebo spojené s motivačním citátem. Výběr je široký.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *