Romantické dekorace na toaletní stolek

Je více než jasné, že co se týká romantických dekorací, jde především o čistě ženskou záležitost. My ženy se rády obklopujeme hezkými věcmi, které dotvářejí příjemnou atmosféru. Ať už se jedná o fotorámečky, svícny, kytky, vázičky a další. V dnešním článku vám přinášíme návod na romantické dekorace, které si určitě zamilujete a ozdobí nejeden toaletní stolek. K lepší představě vkládáme pod článek i video.

Engin_Akyurt / Pixabay

Romantický svícen na toaletní stolek

Na výrobu tohoto svícnu budeme potřebovat: skleněnou vázičku nebo dózu, bílé glitry, nůžky a perleťové korálky. Do vázy jednoduše nasypeme glitry, usadíme svíci a nakonec přidáme korálky. Glitry se mohou nahradit kokosem, solí nebo cukrem.

Rámeček k oblíbenému parfému

Tímto návodem se můžete inspirovat – ne jej úplně přesně kopírovat, pokud máte parfém v jimém odstínu. Rámeček může být klidně fialový, oranžový nebo růžový. Vytiskněte si obrázek parfému, který máte doma, vyberte si vhodný foto rámeček (ideální je vintage) a připravte si metalickou či jinou barvu, kterou použijete na barvení rámečku.

dekorace

Kytička z polystyrenové koule

Potřebovat budeme skleněný svícen nebo úzkou vázičku, polystyrenovou kouli, papírové košíčky na muffiny, špendlíky, tavnou pistoli. Kouli přilepíme na vázičku a budeme na ní pomocí špendlíku a lepidla připevňovat papírové košíčky. Ty mohou být bílé, růžové či vzorované – záleží pouze na vás, které se vám budou více hodit na váš stoleček. Košíčky zapichujeme hustě jeden vedle druhého.

Náš tip: Místo fotorámečku lze použít víko z krabice, které nejdříve natřete barvou, poté přilepíte na dno obrázek a celé nalakujete. Vznikne takto stylový tácek a věci vám ze stolečku nebudou padat na zem.

Přejeme příjemné tvoření a mnoho romantických dekorací.

https://youtu.be/sTgOWM1psiY

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *