Přineste si podzim do bytu díky dekoracím

Mnoho lidí podzim odsuzuje pro své deštivé dny, mrazivá rána, období nachlazení a krátké dny. Je vůbec něco na podzimu dobré? Samozřejmě! Zavřete oči a představte si štiplavé sluneční paprsky, ve kterých se třpytí pavučinky, jemný vánek, který snáší barevné listy k zemi.

condesign / Pixabay
condesign / Pixabay

I přes tu krásnou představu podzimu by se někteří nejraději zavřeli doma a nevystrčili nos z peřin, dokud teplota nestoupne nad dvacet stupňů Celsia. Zkuste si tak atmosféru podzimu přenést domů! Dekorace váš interiér zútulní a ukážou další světlou stránku tohoto dlouhého chladného období.

Counselling / Pixabay
Counselling / Pixabay

Svíčky všude, kam se podíváš!

V létě netrávíme mnoho času doma. Když už doma jsme, často větráme. Navíc je světlo celý den až do pozdního večera. Tudíž není léto úplně nejlepším obdobím, kdy zapalujeme svíčky. Proto využijte podzim, kdy se brzy stmívá a jsme zalezlí doma u krbů. Svíčkami můžete navíc svůj interiér provonět, a to například skořicovou vůní, nebo jakoukoliv jinou!

Vydlabané dýně

Blíží se období Halloweenu, duchů a nadpřirozených jevů, na které už teď mnoho dětí vyřezává do dýní obličeje. Takové dýně zdobí potom předzahrádky domů, ale i škol. Dýně však nemusí mít obličej! Vyřežte si do menších dýní kolečka, různé jiné tvary nebo nápis. Uvnitř zapálená svíčka potom tvary nechá vyniknout v celé své kráse a vy si tak můžete ozdobit, méně děsivě verandu, balkon, ale i obývací pokoj.

Větvičky a různé plody

Couleur / Pixabay

Mezi dekorace můžete zařadit i suché barevné listí, šišky, větvičky stromů, ořechy, kaštany nebo šípky. Vytvořit si můžete věnec nebo okrasný košík. Z kaštanů můžete navíc s dětmi vytvořit různé postavičky. Ořechy můžete nasypat do zavařovací sklenice a na ně posadit svíčku. Zavařovačku doplňte přírodním lýkem a na světě je další dekorace, třeba na konferenční stolek!

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *