Oživte svoji ložnici netradičně a přitom jednoduše!

Rady ohledně dekorací najdeme všude. Někdo radí, jak si vyrobit přírodní dekorace, další tvrdí, že nejlepšími dekoracemi jsou samolepky na zeď. Někteří nejsou příznivci dekorací vůbec. My vám dnes přinášíme tip na dekoraci, kterou oživíte svoji ložnici, a přitom v tom celém bude tkvět také praktičnost a jednoduchost!

AdrienVillez / Pixabay

Otevřený šatník

Když se řekne otevřený šatník, nemyslíme tím, abyste si nechávali dveře od skříně otevřené. Máme tím na mysli opravdu otevřený šatník. Ten může tvořit tyč, je jedno, jak dlouhá či vysoká. Na tu si potom pověste ty nejoriginálnější kousky oblečení, které máte, nebo ty nejoblíbenější a často nošené věci, které chcete mít vždy po ruce. Vznikne tak dekorace do ložnice, která oživí prázdný kout.

Otevřený botník

outlettrade / Pixabay
outlettrade / Pixabay

Pokud máte rodinu, asi máte v domácnosti více než deset párů bot. Pokud však žijete sami, anebo se dohodnete s partnerem, můžete si vytvořit dekoraci z vašich bot, klidně v ložnici! Nejlepší je pořídit si police ve tvaru čtverce, na ně pak naskládejte například lodičky. Pokud mají muži rádi módu a vlastní několik párů módních tenisek, vystavit můžete i ty, vsadíme se totiž, že je nenosíte všechny denně.

Kloboukové království

Ne všichni jsme na klobouky, pokud však vlastníte několik barevných a originálních klobouků, i z nich si můžete vytvořit dekoraci, kterou jen tak někdo nemá. Stačí pořídit pár hřebíků, ty zatlouct do zdi do nějakého tvaru, třeba do kruhu – záleží na množství a potom už na ně jen pověste klobouky. Jde o netradiční výzdobu, která vám kromě ložnice oživí třeba i předsíň.

Šperky všude, kam se podíváš

loafcycle / Pixabay

Možná si pamatujete šperkovnice, do kterých si naše babičky ukrývaly všechny cennosti. Dnes, i když jsou šperkovnice stále v módě, přichází také vlně různých stojánků a věšáků na šperky, které doplní každý dívčí koutek. Stojánky jsou v různých provedeních a lze pořídit zvlášť jeden na prsteny, náušnice i na náhrdelníky. Co se věšáčků týče, ty jsou obvykle jen na řetízky.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *