čištění_koberců_cisteni_kobercu_com_PR

Objednejte si profesionální čištění koberců v Praze

Čistota je velice důležitá. Spousta lidí si ani neuvědomuje, jaké množství roztočů, alergenů a prachu se nachází v kobercích, a to i přes pravidelné vysávání. Pokud máte starý koberec, na němž jsou šmouhy, které nemůžete odstranit běžně dostupnými přípravky, je na čase si pozvat profesionála. Hloubkové čištění si zaslouží jednou za čas každý koberec.

Špinavý koberec se promění k nepoznání, protože při hloubkovém čištění se obnoví původní vzhled, ale i regeneruje vlákno. Odborníci na čištění koberců v Praze používají speciální stroje na hloubkové čištění a účinné přípravky.

Jak na hodně namáhané koberce?

Pokud máte v kanceláři koberec, asi se kvůli němu nevyzouváte, takže je opravdu výrazně namáhaný. V takovém případě na scénu nastupují kotoučové stroje či rotační kartáče, s nimiž se barva koberce opět rozzáří.

Profesionální čištění využívají banky, administrativní objekty, hotely, školy i školky. Jedním z odborníků na čištění koberců a čalounění je Ondřej Boček, jenž působí právě v hlavním městě a okolí (Beroun, Kladno či Neratovice).

Rozlučte se jednou provždy s roztoči

Zejména v prostorech, kde pobývají alergici, je přítomnost roztočů nežádoucí. Víte o tom, že se udržují i v kobercích? Jestliže trpíte jakoukoliv alergií, rozhodně byste neměli roztoče podceňovat a pravidelně si objednávat někoho na hloubkové čištění koberců. Neustálý kontakt s alergenem totiž způsobuje silné astma. Při hloubkovém čištění přitom dojde ke zničení až 95 % prachových roztočů a alergenů.

Ondřej Boček vložil důvěru do ověřených čisticích prostředků a používá šetrnou techniku, která neublíží vašemu koberci, ale přitom mu vrátí někdejší pestrost. Poradí vám také, jak udržovat koberce v čistotě, což vám ušetří spoustu peněz, prodlouží životnost samotného koberce a přinese zdravotní benefity.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *