Kouzla s fotkami aneb oživte holé stěny

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak oživit svoje holé stěny? Pak se nechte inspirovat fotografiemi, díky kterým budou vaše stěny vyprávět živé příběhy z vašeho vlastního života. S fotografiemi se dá kouzlit a vyčarovat tak velmi zajímavou a netradiční dekoraci. Pojďme se podívat, jak pomocí fotek ozdobit stěny ve vašem bytě.

photo-256887_1280

Rámečky bez fotek

V první řadě vám přinášíme tip na zajímavou foto dekoraci bez fotek. Víme, je to trochu paradox, když jde o článek o foto dekoracích. Ale rámečky na fotky do kategorie těchto dekorací patří.

Nedávno jsme v jedné kavárně viděli velmi originálně dekorovanou stěnu. Na stěně byly umístěny rámečky na fotky a místo fotek v nich byly umístěny čisté bílé papíry, na nichž byla lihovkou napsány různé nápisy, například „Fotka promoce naší dcery“, „Naše budoucí svatební foto“, „Fotka z největší párty všech dob“ a podobně.

Koláž všemožných tvarů

Ať už si stěnu ozdobíte fotkami nebo rámečky bez fotek, můžete je poskládat do koláží různých tvarů. Fotky poskládejte do jednoho velkého srdce, do kruhu, čtverce nebo do jednoho pruhu, který bude lemovat celý byt.

Šňůra na prádlo a kolíčky

Velmi originální dekorací jsou fotky přichycené dřevěnými kolíčky na šňůře, kterou si připevníte ke stěně.

pegs-349782_1280

Mapa s přišpendlenými fotkami

Pokud například hodně cestujete, pak si na stěnu můžete pověsit mapu a k jednotlivým místům, která jste navštívili, přidělejte barevné špendlíky a na ně zavěšte na provázcích připevněné fotografie z daných, vámi navštívených míst.

pins-641399_1280

Hodiny z fotek aneb jak šel čas

Z fotek si také můžete vyrobit hodiny. Stačí na stěnu připevnit hodinový strojek a rafičky. Na místa, kde by byly číslice označující danou hodinu připevněte fotografie.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *