Jak na dekoraci exteriéru? Pořiďte si stylovou poštovní schránku!

Přemýšlíte nad pořízením zajímavé venkovní dekorace, ale květiny už vás nebaví? Co takhle dekorovat ty nejobyčejnější, nejběžnější a praktické věci, jako je například poštovní schránka? Každý z nás má přeci nějakou tu poštovní schránku, kam mu poláci házejí složenky a faktury. Nebylo by lepší chodit si pro svoje složenky do schránky, která nás na pohled potěší nebo pobaví?

mailbox-55464_1280

Poštovní schránky mají různé tvary, různé barvy a mohou být vyrobené z různých materiálů. Většinou se však setkáte s obyčejnou poštovní schránkou ve tvaru trubky či hranaté schránky. Nepřipadá vám to trochu nudné?

Proč by člověk měl řešit tisíce venkovních dekorací, když může vyměnit či ozdobit věc, kterou má každý a kterou si nemusí kvůli dekoraci speciálně pořizovat.

Malovaná poštovní schránka

Pokud si nechcete originální poštovní schránku rovnou pořizovat, nevadí. Můžete si ji totiž sami vyrobit. Stačí si pořídit nebo někde doma najít barvy na kov, které vám déšť nesmyje. Co s nimi budete následně dělat, je vám asi jasné, takže budeme struční. Jakmile seženete barvy, můžete si svoji schránku pomalovat, jak jen budete chtít. Buďte melancholičtí a namalujte si na ni krajinku. Buďte vtipní a namalujte v místě vhazování pošty pusu s obrovskými zuby a z vaší schránky se stane žralok či rozzuřený pes.

mailbox-175776_1280

 

Vyrobte si ji

Kromě dekorované schránky si můžete schránku vyrobit úplně celou.

Pro zručnější ručičky: Vyzkoušejte práci se dřevem a vytvořte schránku ve stylu ptačí budky nebo psí boudy.

Pro super zručné: Umíte pracovat s kovem? Super. Tak si vyrobte kovovou schránku v podobě školní brašny, jako je na obrázku.

Pro méně zručnější: Pokud domácí výrobek sami nezvládnete, tak jej zadejte někomu na zakázku. U nás v republice je spousta šikovných lidí, kteří se svým řemeslem živí.

 

 

mailbox-507594_1280

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *