Domácí posilovna už dávno není utopií. Zařiďte si ji i vy!

Ne každý je ochotný pravidelně dojíždět do nejbližší posilovny, potit se tam po boku třiceti dalších lidí a trpělivě čekat, než se uvolní stroj, který by zrovna potřeboval. Pandemie koronaviru nám navíc ukázala, že není dobré se spoléhat na veřejná fitness centra a posilovny. Zavření cvičišť a sportovišť spoustu lidí přivedlo k tomu, že si pořídili vlastní stroje do posilovny a vybudovali si malou posilovnu doma.

Málokdo má doma tolik prostoru, aby si mohl vybudovat posilovnu, která by konkurovala té městské. Když se však zamyslíte, pro procvičení celého těla vám postačí jenom pár strojů. Odborná firma vám ráda pomůže navrhnout vybavení do posilovny tak, aby odpovídalo tomu, co chcete cvičit. A kde takovou odbornou firmu hledat?

Objednejte si vybavení fitness od české firmy

Stroje do posilovny už od roku 1989 vyrábí česká rodinná firma Grün Sport. Vybavuje celá fitness centra, ale i domácí mini posilovny. Nevyžaduje žádné velké zakázky, prodá vám klidně i jeden jediný stroj. Kromě toho vyrábí také posilovací stroje přímo na míru. Zajišťuje všechno od návrhu přes rozmístění, kalkulaci, výrobu a dovoz strojů na místo. Se správným vybavením posilovny ráda pomůže i vám.

Malá domácí posilovna se dá zařídit i v bytě

V rodinném domě má posilovnu kde kdo, ale v bytě? Na www.grunsport.cz se dozvíte, že i to je možné. Stačí vám 2m2, do tohoto prostoru vměstnáte polohovací lavici se sadou jednoruček. Horní část těla procvičíte při tlacích či rozpažování, dolní zase pomocí výpadů či výstupů na lavici.

Tato malá domácí posilovna vás vyjde asi na 30 000 korun. Je to hodně, nebo ne? Zamyslete se nad tím, že jde o doživotní investici. Nebudete muset dojíždět do posilovny, platit permanentku. Váš tréninkový plán vám nepřeruší ani případná druhá vlna koronaviru. Tomu, kdo posilování miluje, se taková investice určitě vyplatí.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *