zabezpečení_bytu_macom

Chraňte svůj majetek a investujte do zabezpečení bytu

Může se to stát každému – přijede z dovolené a zjistíte, že váš byt během chvilek odpočinku navštívil nezvaný host a odnesl si vaši elektroniku i cennosti. Dnes již bohužel neplatí, že se vám něco podobného nemůže stát, když bydlíte v bytě a máte všímavé sousedy. I proto je vhodné investovat do zabezpečení bytu a chránit tak svůj majetek.

Elektronické zabezpečení bytu je vhodné pro každého

Kvalitní elektronické zabezpečení bytu vám dnes zajistí nezbytnou ochranu všech vašich cenností a specializované firmy vám jej navrhnou přesně podle vašich potřeb i dispozic vašeho bytu nebo dokonce bytového domu. Odborní poradci Macom Security vždy zjišťují přesné umístění bytu v domě, vstupních prostor, oken i dalších dispozic pro to, aby byl jimi navržený bezpečnostní systém bytu efektivní za všech okolností.

Nejčastěji dochází k zabezpečení vstupu do bytu dveřmi, ale lze instalovat i další mechanismy pro ochranu vaší domácnosti.

Zabezpečení již není jen alarm do bytu

Když vás navštíví zloděj, nejen že vám častu zcizí váš majetek, ale situace je nepříjemná i po psychické stránce. I proto je dobré zauvažovat nad elektronickým zabezpečením bytu, které dnes dokáže být velmi sofistikované a poskytne vám více, než známý zvukový alarm. Pro zabezpečení bytu je dnes nejčastěji využíváno tzv. poplachové a tísňové zabezpečení, které se skládá z ústředny PZTS, která vyhodnocuje veškeré vstupy do systému a v případě ohrožení vyhlásí poplach. Celý systém lze ovládat klávesnicí, kartou, čipem nebo dálkovým ovladačem a může být instalován na bezdrátovém i drátovém principu.

Ochraňte se také před ohněm požární signalizací

Nebezpečí pro váš majetek dnes může znamenat nejen návštěva zloděje, ale také nepříjemnost v podobě požáru, který se k vám může šířit i od sousedů. Z tohoto důvodu je velmi praktické si do bytu nechat nainstalovat elektronické zabezpečení bytu před požárem – požární signalizaci.

Dalšími možnostmi, jak zabezpečit svůj byt je i instalace CCTV okruhů nebo přístupových systémů, které umožňují vstup pouze určeným osobám, a to i s možností časového omezení.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *