zatravňovací_dlažba_presbeton_PR

Betonové prvky na zahradu rozhodně patří

Postavit si dům je snem každého z nás, bohužel často zapomínáme na okolní prostředí. Domek je třeba oplotit a zařídit chodníky. V tomto ohledu se jeví jako nejlepší materiál beton. Možná se vám zdá beton zastaralý a nemoderní, ale opak je pravdou. Dokážete s ním vykouzlit doslova divy!

Výhody použití betonu

Pokud máte beton spojen s dobou minulého režimu, tak si to rychle vyžeňte z hlavy. Výrobci nabízejí nespočet variant betonových prvků, které budou slušet honosné novostavbě i staršímu domku. Z betonu se vyrábí například venkovní schody, betonové ploty, zatravňovací dlažba, lavičky, květináče, stoly, bazénové lemy.

Beton je v podstatě bezúdržbový a odolný vůči povětrnostním vlivům. Není divu, že se z něj staví už tisíce let. K dalším pozitivům patří pestrá paleta využití, dlouhá životnost, elegance, styl a cenová dostupnost. Když si objednáte například betonový plot, prostě si ho složíte. Tím si ušetříte drahocenný čas. Výsledkem je nadčasový a originální vzhled.

Plot z betonu? Nádhera!

Věřte, že se betonový plot hodí k modernímu, extravagantnímu, staršímu obydlí i komerční budově. Oplotíte jím dům, hřiště, zahradu, firmu, lesopark či průmyslový objekt. Dokonce skvěle poslouží jako protihluková bariéra. Samotná výstavba betonového plotu je rychlá a nekomplikovaná.

Venkovní schody s oslnivým vzhledem

Vybrat elegantní venkovní schodiště a nášlapy jako zahradní chodníčky je někdy problémy, ale ne s produkty společnosti PRESBETON. Venkovní schody si jednoduše sestavíte a jsou vhodné pro rovný i náročnější terén. Schodišťové stupně jsou k dostání přímé, rohové, nájezdové, obloukové. Montovaná schodiště vyráběná na zakázku z hladkého pohledového betonu uspokojí i nejnáročnějšího klienta. Stačí si udat požadované rozměry a obratem obdržíte cenovou nabídku.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *