10 koupelen, které vás zaručeně uchvátí

10 snímků, které představí vrcholné koupelnové trendy jara 2018. Nechte se inspirovat.

Většina jarních úprav probíhá v obývacím pokoji nebo v kuchyni. Nemějte ale tendenci skončit s těmito dvěma místnostmi. Většina z nás má málo času nebo energie, aby podniklo jednou mimořádně více. Stejně to ale letos zkuste. Tenhle rok nekončete se stejnou, nezajímavou koupelnou.

Tip: INTERIÉROVÉ DVEŘE, KTERÉ ZAUJMOU

Zatímco mnozí z nás mají tendenci podbízet koupelnu z hlediska hodnoty, kterou přináší do našeho života, klidná a omlazující koupelna může skutečně znamenat velký rozdíl.

Někteří by mohli upřednostňovat lázeňskou koupelnu, zatímco jiní by se mohli rozhodnout pro více rustikální vzhled v koupelně s moderním tónem. Bez ohledu na vaše preference, špičkové trendy zdobení koupelny z jara 2018 nabízejí něco pro každého!

Moderní koupelny stále více využívají luxusní lázeňský vzhled a bílá zůstává nejoblíbenější barvou v těchto nádherných prostorech.

Nejlepší trendy této sezóny umožňují přidat do koupelny další vrstvu, kde se snoubí intriky, kouzla a oslnění, aniž byste změnili celou paletu barev nebo celkový vzhled.

Od stylových změn, které se dají snadno vtisknout až po akcenty a jiskřivé doplňky plné života, se nechte inspirovat k rychlému provedení koupelny v novém hávu.

Recyklace a opětovné použití materiálů pomáhá nesmírně vám i planetě. V designovém světě, který je mnohem ekologičtější než kdykoli předtím, je stěží překvapením, že „módní trendy“ přicházejí také s těžkým zeleným nádechem.

V loňském roce jsme se zabývali využíváním recyklovaného dřeva v koupelnách a mnoha výhodami. Dnes je to obrat přeplněných koupelnových marnivostí a veškerého kouzla, které přinášejí! Stará jízdní kola, prvky z ložnice, zapomenuté dřevěné desky v suterénu, dřevěné bedny a mnohem víc, to vše klidně můžete použít.

Potřebujete správný styl a velikost doplňků, abyste získali místo. Dokonce i v nejlépe vyleštěné moderní koupelně je určitá marnivost vítaným doplňkem, který poskytuje bujnost textur a vizuální kontrast. Je dokonce více doma v rustikálním i průmyslovém stylu. Vyberte si svou kreativně přetvořenou koupelnu.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *