Pokladka podlah Plzen

Vsaďte na vinylovou podlahu, předčí i přírodní materiály

Rozhodování o výběru typu podlahové krytiny patří k těm nejtěžším při stavbě nebo rekonstrukci domu či bytu. Protože jde o rozhodnutí, které ovlivní vaše bydlení na dlouhá léta dopředu, není nic snazšího než si nechat poradit od odborníků. Plzeňská společnost PARKETCENTRUM s.r.o. se touto problematikou zabývá již 25 let a svým až rodinným přístupem přispěla k nejednomu správnému výběru. Níže se podívejme na to, proč jsou v posledních letech stále více a více v kurzu vinylové podlahy.

vinylová podlaha - PARKETCENTRUM s.r.o.

Odolný vinyl se hodí do celého domu

Očekává se, že vinyl podlaha bude trendem v oblasti podlahových krytin i nadále. Je tomu tak především díky její univerzálnosti, v interiéru ji můžete použít opravdu kdekoliv. Od obývacích a dětských pokojů přes chodby až po kuchyně či koupelny. Dokonce si s ní obložíte i schody. Je odolná proti poškrábání, dobře snáší zátěž i vlhkost. Zároveň se nemusíte obávat žádné přehnané péče o ni, údržba vinylové podlahy je velice snadná.

Vzhled jakýkoliv si usmyslíte

Vinylové podlahy Plzeň se vyrábí z polyvinylchloridu a skládají se z několika vrstev. Díky tomu se dočkáte tlumení kročejového hluku. Jsou příjemné i na dotyk bosé nohy. Vzhledově dokáže podlaha z vinylu, ať už lepená nebo v plovoucí variantě (zámkové spoje), napodobit přírodní materiály (kámen, dřevo). Nabízí velké množství různých vzorů, dekorů a barevných provedení.

V Plzni vám se vším rádi poradí

Pokud vás tyto výhody zaujaly, mrkněte na www.parkcentrum.cz, kde naleznete vinylové dílce v různých barevných odstínech a vzorech, nebo vyrazte do Plzně na vlastní oči se přesvědčit o kvalitách vinylových podlah. Společnost PARKETCENTRUM s.r.o. vám ochotně poradí s vaším výběrem, zjistíte, co se vám do vašeho interiéru hodí a co ne. Později se dočkáte i pomoci s pokládkou, údržbou a případnou renovací.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *