FORMA NA BÁBOVKU

Vánoční pečení tento rok snadněji

Pomalu ale jistě se nám blíží Vánoce. Ony se vlastně neblíží pomalu, ale spíše velice rychle. Během několika týdnů nastane sezóna pečení ve velkém, vaření, smažení a celkově všeho, co se odehrává v kuchyni. V tomto článku se zaměříme na to, jak se dokonale připravit a pečení bábovek, dortů a dalších sladkých pochutin z trouby.

I formy na bábovky podléhají trendům

Ani ideální forma na bábovky není věc tak jednoznačná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Jako vše ostatní, tak i formy se mění spolu s dobou. Trendy v pečení přicházejí a zase odcházejí. Je proto velice pravděpodobné, že budete péct v jinak vypadající formě, než kterou používala vaše babička. A nejde jen o tvar. Postupně se vyrábějí z modernějších materiálů, které nám pečení usnadňují a ulehčují. Rozhodně proto výběr nepodceňte, neboť taková vlastnoručně vyrobená bábovka je něco, co ocení úplně každý. A nemusí se péct pouze během svátku nebo kvůli oslavám.

FORMA NA BÁBOVKU

Kvalitní forma vám pečení ulehčí

Jednoduchost pečení se neodvíjí pouze od receptu. Kladný vliv bude mít také kvalitní hliníková forma. Taková forma na pečení rovnoměrně distribuuje teplo na celý koláč a výrazně vám usnadní uvolňování hotového výrobku. Právě díky výborné schopnosti rozvádět teplo jsou vhodné pro použití do nejrůznějších pečících trub. Prostor na chybu je tak minimální a vaše pečení už může pokazit snad jen nedostatek mouky či mléka.

Forma na bábovku - kuchyňské doplňky Kyjov

Co tedy koupit?

Vaší ideální volbou pro bezstarostné pečení jsou tedy formy na pečení Nordic Ware. Tato firma má obrovské zkušenosti s výrobou forem všech tvarů, neboť se jim věnuji již od roku 1946. A celosvětovou slávu jim zajistily právě formy na pečení bábovek. Jejich formy vyrobené z litého hliníku disponují speciálním nástřikem nepřilnavého povrchu bez příměsí látek PFOA. Zaručené místo v kuchyňských linkách zákazníků jim zajistil široký výběr a snadné vyklopení. Vy si ji můžete koupit na stránce bytové doplňky Kyjov.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *