kulaty-bavlneny-ubrus-svetle-sedy

Ubrusy jsou symbolem útulnosti a domácí pohody. Vyberte si podle svého gusta

Pokud ještě na svém jídelním stole nebo konferenčním stolku nemáte ubrus, poohlédněte se po nových vzorech. Na svou komodu či odkládací stolek si jej klidně nechte ušít i na míru. 

Ubrusům ještě ani zdaleka neodzvonilo. Je to totiž právě ubrus, co dodá vašemu domovu pocit bezpečí a domácí pohody. Navíc si čím dál více lidí nechává stoly vyrábět na míru, nebo si zakoupí stůl v netradičních rozměrech. Pokud i vy máte potíže sehnat ten správný rozměr ubrusu, nezoufejte. Na Goldea.cz si jej můžete nechat ušít podle vašich rozměrů. Právě šití ubrusů na míru je velmi oblíbenou záležitostí. E-shop s bytovým s metrážovým textilem Goldea váš problém hravě vyřeší. Nabízí širokou nabídku ubrusů na kulaté, oválné, čtvercové a atypické stoly v mnoha rozměrech. Pokud si z nich svůj rozměr nevyberete, neváhejte si nechat ušít ubrus na míru. 

Ubrus na každý stůl 

Váš jídelní stůl, konferenční stolek, komodu nebo odkládací stolek si můžete zkrášlit nejen ubrusem, ale i dekoračním běhounem. Můžete jej použít na mnoho způsobů. Nový dekorační běhoun můžete dát na stůl samostatně, nebo na jednobarevný ubrus. Právě s jednoduchým moderním běhounem se stůl velmi snadno udržuje a můžete si jej často měnit. Tak lehce změníte i celý design vašeho jídelního stolu a současně i styl celé místnosti. Vybírat můžete z nepřeberné nabídky běhounů neboli štol. Zvolit lze jednobarevnou variantu, nebo si můžete vybrat třeba jarní motivy s motýli, ptáčky, levandulemi a dalšími potisky. Běhouny jsou ryze českým výrobkem a šijí se v dílně Goldea.

Kvalitní ubrusy české výroby

Ubrusy tvoří nedílnou součást každé domácnosti, a proto je v nabídce široká škála modelů, velikostí a jedinečných vzorů. Na své terasy si můžete pořídit i PVC ubrusy. Tematické ubrusy se vzory jara, Velikonoc či Vánoc jsou v několika rozměrech a tvarech. Každý si vybere podle svých představ. Všechny ubrusy jsou v prvotřídní kvalitě materiálu i zpracování při ušití. Jsou od českého výrobce a na jejich kvalitu se přísně dohlíží. Většina zakázek je ušita do 5. pracovních dní. Můžete si tak nechat ušít ubrus třeba na narozeninovou oslavu a určitě to stihnete. 

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *