Tip na originální dárek: jehlice do vlasů

Vymýšlíte originální dárek pro svoji maminku, kamarádku nebo kolegyni? Pokud má dlouhé vlasy, tak co takhle nějakou zajímavou ozdobu? Kromě spon do vlasů je možné vybrat i méně známé jehlice.

Vašim blízkým tak darujete vkusný doplněk, zároveň jde o nadmíru praktický dárek. Nerudovskou otázku „Kam s nimi“ totiž řeší pravidelně snad každá žena s delšími vlasy. Jak je dnes upravit, aby vypadaly svěže a elegantně? Co s nimi udělat, aby nikdo nepoznal, že nejsou zrovna umyté?

um3qexam4b7xnsnudxj540midsakq4

Doplněk pro každou příležitost

Někdy stačí maličkost, například vyměnit vytahanou gumičku za jehlice do vlasů. S jehlicemi lze vymyslet hned několik variant účesů, například oživit jinak fádní culík, ale i rychle umotat různé typy drdolů.

Tento doplněk se hodí pro společenské i neformální příležitosti. Ne nadarmo pro všechny typy vlasů existuje nabídka od nenápadných jehlic po nejrůznější pestré kousky. S barevnými jehlicemi bude jejich majitelka působit optimisticky a rebelsky, jednoduché dřevěné ozdoby se hodí jak na konferenci, tak do přírody.

Proč právě jehlice

Vytvořit účes za pomocí jehlic je navíc velmi jednoduché a zabere to jen pár vteřin. Tento doplněk navíc nijak nepoškozuje ani netrhá vlasy. Kvalitní jehlice jsou na druhou stranu pevné, takže se není nutné obávat, že budou z vlasů vyklouzávat a účes se brzy rozpadne. Pro majitelky bujné hřívy lze případně zvolit takzvanou dvojjehlu, která, jak už název napovídá, zajistí pevnost účesu ještě spolehlivěji. Při výběru vhodného materiálu je navíc možné se i koupat, a to beze strachu, že se spona poškodí nebo – například na plovárně – ztratí.

Pokud se tedy při výběru dárku rozhodnete pro nákup jehlice do vlasů, pohlídejte si její délku, protože pro každou délku a objem vlasů je vhodná jiná. Stejně tak je důležitý materiál – bude nejvhodnější dřevo, kov nebo třeba plast? Pokud si nejste jisti, jakou vybrat, nebojte se zeptat prodejce. Narazit na jehlice do vlasů v kamenných obchodech může být složité, proto doporučujeme hledat rovnou spíše na internetu.

uywsc4rl7kr2l9qtcug8cyn9zukupk

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *