šicí_stroj_juki_PR

Šicí stroje

Uvažujete o pořízení šicího stroje? Výběr je opravdu široký. Ať už jste pouhý nadšenec do vyrábění originálních kousků oděvu nebo profesionální švadlena či krejčí, poradíme vám, jak a podle čeho šicí stroj vybírat. 

V nabídce najdete široký sortiment šicích strojů, od těch nejlevnějších jednoduchých šicích strojů až po šicí stroje pro patchwork a volný quilt. Mohou být mechanické i elektronické. Vždy je důležité zvolit šicí stroj správné konstrukce pro vaše šití. 

Faktory výběru šicího stroje

Pokud vybíráte šicí stroj, rozhodněte se, pro jaké potřeby ho kupujete a jaké využití od něj očekáváte. Nejlevnější šicí stroj nemusí být současně nejspolehlivější a nejjednodušší na obsluhu i šití. Neporovnávejte také jednotlivé značky a modely jen podle počtu programů u šicích strojů ve stejné nebo podobné ceně. V první řadě se musíte rozhodnout, jakou konstrukci šicího stroje zvolíte. 

Konstrukce šicího stroje

Existují šicí stroje s CB neboli kývavým chapačem, horizontálně rotačním a vertikálně rotačním chapačem. V jednotlivých kategoriích se vyrábí šicí stroje různé kvality, tedy ty, co jsou stavěny na menší nebo větší životnost, prošití více nebo méně silnějšího materiálu a menšího nebo většího rozsahu jednotlivých materiálu. Mohou mít méně kovu a více plastu, ale i slabší nebo silnější motory.

Kvalitní šicí stroje od prověřených výrobců

Vsaďte na léty prověřené šicí stroje, které splňují ve všech cenových kategorií vysokou kvalitu pro spokojenost při šití. Mezi těmi levnějšími šicími stroji mají u spokojených zákazníků velmi dobrou odezvu šicí stroje české značky BOBBIN, kde dostanete vynikající poměr ceny a kvality. Jde o léty prověřené šicí stroje se skvělou mechanikou. Můžete šít jednoduše, spolehlivě a kvalitně. Šití pro vás bude snadné a stane se vaším koníčkem. Široký sortiment šicích strojů zahrnuje i značky BABYLOCK, BERNINA, GRITZNER, HUSQVARNA VIKING, JUKI a PFAFF.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *