Proměňte interiér své koupelny

Rekonstrukce koupelny může být oříšek. Na rozdíl od ostatních místností nelze pouze jednoduše přestavět nábytek nebo vyměnit jeden kus za druhý a téměř každá změna je technicky náročná. Díky službám bytových designerů ale můžete i tuto místnost změnit přesně podle vašich představ. Stačí profesionální návrh.

Text3_a

Místnost oživí i doplňky

Chtěli byste například vyměnit sprchový kout za rohovou vanu či přidat do místnosti druhé umyvadlo? Odborníci na interiér koupelen vám pomohou vymyslet správné řešení. Dokáží vám poradit i s tím, kam toto příslušenství umístit, jak vyřešit úložné prostory a jak dále koupelnu doplnit. Součástí koupelny totiž nemusí být jen sprcha, umyvadlo, případně pračka. Interiér může oživit i skříňka pod umyvadlem, zrcadlo, ale také drobnosti jako koupelnový radiátor, držáky ručníků, věšáky či různé dekorace. Koupelna se pak může stát stejně originálním místem jako kterákoliv jiná část vašeho domu či bytu. Zároveň jde o místnost, kterou denně používáte a potřebujete, takže by byla škoda design koupelny podceňovat.

Text3_bVsaďte na jistotu

Připadá vám, že jde o krok do neznáma, a máte z této odvážné investice strach? V takovém případě vám bytoví architekti mohou před zahájením stavebních úprav vyhotovit 3D návrh koupelny. Díky vizualizaci si prohlédnete návrh interiéru ze všech stran a můžete své rozhodnutí znovu zvážit. Budete se v nové koupelně cítit pohodlně? Budete mít kam umístit všechny vaše věci? Rozhodnout se můžete ještě před tím, než se pustíte do úprav, takže ušetříte čas i náklady. Grafický 3D návrh vás zbaví nejistoty a zároveň vám pomůže vychytat všechny „mouchy“ v okamžiku, kdy to bude možné. Na výsledku vás pak tedy už nic nepřekvapí.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *