dekorstudio_cz_PR_3D_potisk

Přehozy s 3D vzorem: moderní dekorace do ložnice

Minimalismus, high-tech, loft, modernismus – nejdůležitější trendy v moderní interiérové ​​módě. Obývací pokoje, jídelny a kuchyně v těchto stylech vypadají opravdu stylově is minimální sadou nábytku a dekoračních prvků. Ale ložnice je speciální místnost v každém domě: měla by být pohodlná, útulná a tichá. Proto odborníci na interiérový design doporučují použít v těchto místnostech bytový textil.

Dnes jsou na vrcholu popularity 3D přehozy. Toto je názorný příklad toho, jak můžete změnit vzhled celé místnosti jediným detailem! 3D kresba na přikrývce dodá každému stylovému rozhodnutí zvláštní chuť a dokonce pikantnost!

Obrovský výběr možností obrázků vám umožňuje snadno vybrat svůj oblíbený motiv. Květinové a zvířecí obrazy, trojrozměrné vzory, krajiny, obrazy přírodní krajiny a dokonce i městské krajiny – to vše je dobré pro dekoraci interiéru! Výše uvedené styly zřídka zahrnují použití velkého množství barev a jas palety takových vzorů se neliší. To však není jejich hlavní role.

3D přehozy v moderním interiéru

Je chybou se domnívat, že klasika nemá v bytovém textilu místo pro moderní řešení. Dokonce iv jakémkoli historickém stylu: barokním, renesančním nebo tradičním Provensálsku si můžete vybrat perfektní přikrývku s trojrozměrným vzorem. Hlavní věc je vydržet všechny kánony stylu – například klasický barevný kryt by měl být co nejvíce kombinován se závěsy.

V moderních interiérech lze přikrývky vybírat na několika principech:

Podpořte stávající paletu – to se provádí pomocí přehozů v řadě stěn nebo nábytku, vzor lze zvolit jemný, nevtíravý, futuristický, v tělové, béžové nebo jednobarevné barvě.

Přehoz na postel jako jasný akcent – ​​takových potahů naleznete v prodeji mnoho. Světlé, s krásným velkým vzorem by měly upoutat pozornost od prvních vteřin.

V sortimentu všech textilií – i takové minimalistické interiéry ložnic jako loft nebo high-tech mohou být zdobeny bytovým textilem, ve kterém hlavní roli hrají 3d přehozy, jako největší a nejkrásnější prvek.

Nevyužít možnosti, které nabízí design moderního bytového textilu, znamená vypadnout z doby a trendů. S krásnou přikrývkou zdobenou originálním trojrozměrným vzorem se moderní styl rozjasní a klasika ožije!

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *