rohože

Pěkný vstup do domu? Zvolte kvalitní rohože.

Víte, proč se v mnoha zemích lidé doma nepřezouvají? Naučili se totiž pořádně využívat rohožku, která je pro nás stále tak trochu opomíjeným detailem. Přesto se vyplatí si ji pořídit domů. 

Neumíte si představit, že byste doma chodili obutí? Správná rohožka dokáže zachytit až 80 % všech nečistot, které si na botách donesete domů. Tento obdélníkový kousek rohožky vám dokáže usnadnit úklid a zajistí vám zdravější prostředí v domácnosti. Vysoce kvalitní rohož je vhodná i pro alergiky.

Proč je tak důležitá rohožka

Stále mnoho lidí podceňuje efektivitu kvalitních rohožových systémů, které umí efektivně zajistit čistotu domu nebo bytu. Zapomeňte na nekvalitní rohože a vsaďte na prvotřídní materiály. Nevybírejte si rohožku jen podle barvy a celkového vzhledu, ale hlavně podle praktičnosti a materiálu, který je pro správnou funkčnost rohože nejdůležitější. S kvalitní rohožkou ušetříte i za čisticí prostředky pro uklizenou domácnost. Všimli jste si čistících ploch u vstupu do obchodních prostor? Rozsáhlý systém rohoží má svůj důvod a umí při úklidu ušetřit mnoho času i peněz.

Rohož před vchodem

Venkovní rohože bývají silnější a odolnější, protože musí čelit změnám počasí a vlivům střídajících se teplot. Mohou být volně, zapuštěny v rámu nebo v dlažbě. Aby venkovní rohož odolala náročným podmínkám a silné zátěži, musí být ze speciálních materiálů. Umí odstranit nejhrubší špínu z podrážek bot, jako je hlína, jemné kamínky, bláto za deštivého počasí a sníh v zimě. Venkovní předložky musí být trvanlivé a vysoce odolné. Pořiďte si venkovní rohožku pro efektivní čištění bot. 

Rohož

Vnitřní rohožka 

Kvalitní vnitřní rohož by měla být vysoce odolná a z kvalitního materiálu. Často se k ní využívají syntetická vlákna nebo guma a dobré je, když ji můžete i vyprat. Vnitřní rohože zbaví boty jemných nečistot a prachu. Dokonalý systém dvou rohoží nás přiblížili k trendu, který známe ze světa. Nebudete muset své návštěvy navlékat do pletených papučí a pantoflí. Pořiďte si vysoce účinné rohože do haly i předsíně a odstraňte nečistoty ze svých bot. Nezapomeňte se o rohožový systém pravidelně starat, ať brzy neztratí podstatnou funkci ze své kvality a funkčnosti. Vyberte si z rozsáhlé nabídky Bittner Opočno

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *