Nejkrásnější luxusní vila s výhledem na moře

Luxusní přímořskou vila leží na jedné z nejkrásnějších pláží na světě. Asi 5 kilometrů dlouhý úsek tropického ráje naplněný bílým pískem, jemnými vlnami a starým lesem, který nabízí dostatečné soukromí všem, kteří zde relaxují, to je pláž Non Nuoc Beach ve Vietnamu. Je to nepochybně jedna z nejmalebnějších pláží na světě. Jde to návštěvnický ráj s luxusními hotely a vilami složenými po celém tomto kouzelném pobřeží. V tomto idylickém prostředí se objevuje nádherná a ohromující Naman Villa navržená společností MIA Design Studio. Série 40 vil se rozkládá na tomto pobřeží. Dnes se podíváme na jednu ze čtyř typů vil, které jsou součástí tohoto exkluzivního projektu.

Naman Villa

Kombinace úplné soukromí, úžasné řady vodních ploch, bazénů a svěží zelené zahrady s nezapomenutelným výhledem na moře. Design každé vily slibuje to nejlepší z hlediska luxusu a propojení s přírodou. Úzká vstupní věž vede do rozsáhlého domu s bazénem a propadlým salonkem na střeše a ložnicemi, které přehlíží malebnou krajinu. Obývací prostor na spodní úrovni je plný dostatečného přirozeného světla, protože skleněné stěny spojují jídelnu, kuchyni a obytný prostor se světem venku. Design je jednoduchý, minimální a sofistikovaný a současná atmosféra se otáčí na každém kroku.

Prvky vody i přírody

Bazén na střeše a zelené střešní části nabízejí přirozené mechanismy, které regulují teplotu uvnitř, zatímco bazén na nižší úrovni spolu se zahradami dále pomáhá přirozeně ochlazovat interiér. Nádherné osvětlení, luxusní pohovky a místa k relaxaci zvou k vytouženému odpočinku. Můžeme si být jisti, že Naman Villa má vlastní osobité kouzlo díky obrovskému prostoru, velkým oknům dostatku slunce, propojení s přírodou, dostatku zeleně, jedinečnému nábytku a fantastickému stylovému designu, který je v celkovém výsledku prostě báječný.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *