bázeny_Rentmil s.r.o._PR

Místo dovolené u moře si pořiďte bazén na zahradu

Na dovolenou u moře to letos asi nevypadá. Minimálně nebude stejná jako dříve. A tak je nyní ideální příležitost k tomu, vytvořit si takové vlastní letovisko na své zahradě. Koupat se budete moct, kdykoliv se vám zalíbí, nenajdete zde žádné otravné prodejce ani jiné hosty. Budete se totiž koupat ve vlastním bazénu.

S bazénem jako u moře

Pokud přivřete jedno oko, můžete se na lehátku u bazénu cítit podobně jako u moře. Nemusíte se bát studené vody (tepelné čerpadlo vám ji ohřeje na komfortní teplotu) a díky solinátoru si můžete užít i slané vody. Navíc i velikosti bazénů jsou různé, a to jak šířka a délka, tak hloubka. V největších bazénech se můžete zkusit potápět nebo si zaplavat pár dlouhých temp.

Bazén perfektně zapadne do vaší zahrady

A to doslova. Luxusní zapuštěné bazény totiž splynou s povrchem a na rozdíl od těch, které se jednoduše umisťují na zem, nevytváří v zahradě rušivý prvek. Podzemní bazény kromě přívětivějšího designu zabezpečují pohodlnější přístup do vody. Hodí se i do členitějšího terénu, překážkou není ani svah.

Se zastřešením si prodloužíte koupací sezónu

Nad mořem sice žádnou střechu nenajdete, když ji však nad bazén umístíte, užijete si koupání i za nepříznivého počasí. Zastřešené plastové bazény prodlouží chvíle, kdy je koupání komfortní, i mimo hlavní sezónu. Voda se v nich totiž rychleji ohřívá a vydrží déle teplá. Také se do ní dostane méně nečistot.

Vyberte si bazén na míru

Společnost Rentmil, která mimo prodej bazénů nabízí i jejich servis a údržbu, má ve svém katalogu na www.rentmil.cz bazény různých tvarů a velikostí. Protože plast, který se na výrobu zapuštěných bazénů používá, je i přes svoji vysokou odolnost velmi přizpůsobivý materiál, vyhoví vám, i pokud máte vymyšlené své vlastní speciální rozměry.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *