sedací_soupravy_pšenčík

Máte atypický obývák? Zvolte sedací soupravu na míru

Pokud si necháte zhotovit sedací soupravu na míru, vyřešíte spoustu možných nedostatků najednou. Vaše sedačka tak nebude ani příliš tvrdá, ani měkká, malá ani velká. Podle vašich představ může být rozkládací nebo s úložným prostorem. Klasická, rohová i do písmene U. Splňte si své představy a sny.

Ideální sedací souprava musí vyhovovat vašim požadavkům i vašemu interiéru. Musí padnout do prostoru jako ulitá a splnit všechny vaše nároky. Nemusíte hledat kompromisy, ale stačí jen předat výrobci své představy. Stačí si prostě nechat vyrobit sedací soupravu na zakázku u firmy Sedací soupravy Pšenčík v Praze.

Do výklenku, rohu i podkroví

V malých či podkrovních bytech je výběr hotových sedacích souprav i dnes dost omezený. Nenechte se zlákat často na první pohled atraktivními nabídkami velkých obchodních řetězců. Sedačka musí vyhovovat dispozicím vašeho pokoje. Můžete získat třeba sedačku s úložným prostorem, která ušetří nároky na prostor, a přesto bude praktická.

Sedací soupravy Pšenčík

Zadejte svou zakázku českému výrobci sedacích souprav Sedací soupravy Pšenčík, který má díky dlouholeté praxi v oboru mnoho zkušeností a užitečných nápadů. Zvolte si počet sedáků, záhlavníků či područek, dále pak šířku, výšku a hloubku sedačky. Zvolit si můžete i látku, pravou či umělou kůži. Sedačka pak bude přesně podle vašich představ.

Krásná a pohodlná sedačka

Zvolte vhodnou velikost i tvrdost výplní, kterou lze upravit podle vaší hmotnosti. Dejte pevnou oporu vašim zádům a vsaďte na kvalitu, která vám zajistí dlouhou životnost sedací soupravy. Rozkládací sedačka vám umožní uložit hosty a zajistit příležitostné spaní. Dokáže vám také zajistit úložný prostor navíc, do kterého můžete schovat deky, polštáře i peřiny. Designové sedačky nabídnou i místo pro ukládání knih, novin a časopisů.

sedací_soupravy_pšenčík

Nepřistupujte na kompromisy

Možnost sedací soupravy na míru vám zajistí, že nemusíte přistupovat na kompromisy. Český výrobce sedacích souprav na míru vám nabídne víc jak 1 000 kusů látek a 400 druhů kůží. Pokud máte doma malé děti nebo domácí mazlíčky, zvolte látky opatřené ochranným povrchem proti zašpinění. Do vašich atypických prostor zapadne souprava na míru jako ulitá. Do dvou měsíců bude vaše nová sedací souprava na míru zdobit váš interiér.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *