Luxusní bydlení na Maledivách, aneb jak se bydlí v luxusu

Maledivy mají už řadu let nálepku vysoce luxusní turistické destinace. Samozřejmě i na tomto místě najdete relativně levná letoviska. Milovníky potápění stojí týden plný úžasných ponorů s bydlením na lodi asi 20 000 korun bez letenky. Ta pravá maledivská romantika vás však vyjde ještě na mnohem víc. Za jednu noc se snídaní ve zdejším luxusním resortu zaplatíte klidně 20 000 až 40 000 korun.

Zdroj: traveltriangle.com

Maledivy jsou pohádkou pro dospělé

O takové dovolené si i dnes musí 99 % lidí nechat jen zdát. Pokud máte zbytečné miliony, tak to za dovolenou určitě stojí, protože atmosféra v luxusním resortu na Maledivách i tamní služby jsou na špičkové úrovni. Nahlédnete so světa bohatých. Atmosféra malých korálových ostrůvků jakoby ztracených v nekonečném oceánu vás uchvátí a nadchne. Zde se nebudete nudit ani minutu. Je to hotová pohádka pro dospělé.

Zdroj: twitter.com

Zkuste třeba Bungalov

Prostorný bungalov se soukromým bazénem, s kusem téměř soukromé pláže, koupelnou pod širým nebem a s vanou zapuštěnou do země. Při pohledu doprava nebo doleva můžete mít pocit, že jste na ostrově sami. Takoví soukromí můžete mít. Nenechte si ujít jeden z velkých zážitků, jako je pozorování malých půlmetrových žraloků, kteří si zcela nerušeně plavou třeba jen 2 metry od břehu. Když jdete plavat, někam zmizí. Úžasné místo.

Zdroj: chinadaily.com.cn

Pozor na alkohol

Alkohol je zde doslova příšerně drahý. Maledivy jsou muslimská země a konzumace alkoholu je zde zcela zakázána. Toleruje se pouze v resortech určených pro turisty, ale zejména kvůli vysoké dani a obtížnému dovozu alkoholu, je zde alkohol klidně i 5x dražší než je u nás a za láhev vína dáte 1 000 až 5 000 korun. Pokud máte na dovolenou za půl milionu, tisíce za alkohol asi neřešíte.

Zdroj: architecturaldigest.com

Návyková romantika a Maledivy

Bělostná pláž s mělkým a vyhřátým mořem je úžasnou atrakcí luxusních resortů. Hostům slouží k dispozici několik barů a restaurací, umístěných efektivně přímo v písku pod palmami. Použít můžete luxusní lázně s nabídkou masáží, během kterých mohou masírovaní klienti skrze prosklenou podlahu sledovat pestrobarevné tropické ryby a korály. Nechybí zde ani sauny s ochlazovacím bazénkem umístěným přímo nad mořem. Můžete pozorovat nekonečnost oceánu i romantický západ slunce z bazénů, teras, barů i wellness. Kombinace úchvatné a nijak nezničené přírody s neskutečným luxusem vás uhrane. Je to návyková romantika a krása plná nablýskaného luxusu.

Zdroj: sunnymaldives.com

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *