Jaro všude kolem nás – dokonce i v bytě!

Poslední vločky spadly z nebe už dávno a teploty šplhají čím dál výše. V zahrádkách se objevují první zahradníci, některé rostlinky už nechaly svůj květ podívat se přímo ke slunci. Jaro přichází pozvolna, ale bude tu v plné síle, než se nadějete. Je proto na čase nechat probudit společně s přírodou i váš dům či byt. Přineste si do života novou atmosféru plnou energie, slunce a radosti.

pixel2013 / Pixabay

Květiny v hlavní roli

S jarem se pojí zásadní věc – květiny. Začnou brzy růst na všech zahrádkách, loukách a zdobit tak přirozené přírodní prostředí. Sami jistě znáte pocit štěstí a krásy, když jdete kolem rozkvetlých růží. A nejsou to jenom růže, které pohladí po duši! Brzy začnou růst tulipány, narcisy, konvalinky, bledule… Vše, na co si jen vzpomenete. Proto neváhejte a doneste si domů květiny, které vás nejvíce osloví a vytvoří nejkrásnější úsměv na tváři. Každá květina domov rázem rozzáří!

Pezibear / Pixabay

I běžné dekorace přinesou jaro

K běžným součástem domácnosti patří prostírání, ubrousky, podsedáky, polštářky, povlečení nebo ručníky… A i ty mohou vnést do bytu více kouzelných barev a jarní nádech. Stačí obvyklé šedé, černé či bílé kousky schovat a vytáhnout jemné pastelové jarní barvy. Jde o terapii barvami – veselé barvy vykouzlí veselou náladu!

Mezi běžné dekorace patří i různé obrázky a motivační citáty. Pokud jste jejich kouzlu ještě nepropadli, je ten nejvyšší čas. Mnoho lidí již pořídilo stylové obrázky a vzorce připomínající zvířátka, květiny a nápisy, které probudí vaši duši.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *