Židle celodřevěné do kavárny

Jak vybrat nábytek do kavárny

Raději byste v pekle šlehali pěnu na cappuccino tyčovým mixérem, než vybírat nový nábytek do kavárny či restaurace? Zase takové drama to naštěstí většinou není. Provoz toho druhu si sice žádá specifické vybavení, které navíc doladí celkovou atmosféru, ale nejedná se o nic, co by se nedalo zvládnout. Důležité je ujasnit si, co chcete svým zákazníkům nabídnout, a jak má vypadat výsledný koncept. Pokud se ani za zlaté espresso nedokážete rozhodnout, jak by vaše kavárna měla vypadat, zkuste se inspirovat u ostatních.

Káva a stylové prostředí

Kvůli inspiraci samozřejmě nemusíte pořádat mezinárodní kolo tour de kavárna. Bohatě postačí, když kouknete na pár fotek zajímavě koncipovaných kaváren třeba na www.dublino.cz. Originálně řešené interiéry jsou důkazem, že prakticky z jakéhokoli prostoru lze vytvořit perfektní kavárnu či restauraci podle vašeho gusta. Nejdůležitějším vybavením, tedy hned po kávovaru a nádobí, je samozřejmě nábytek. Nejenže se hosté budou mít kam posadit, díky promyšlené kombinaci třeba jen stolů a židlí můžete navíc vykouzlit i opravdu stylové prostředí, kam se budou rádi vracet.

Židle celodřevěné do kavárny

Káva i dětský domeček

Sázíte-li na rodinnou pohodu, neváhejte sáhnout kromě malých stolků pro kávoholiky s notebooky i po větších stolech, kam se pohodlně posadí celá rodina i s občerstvením. Od věci není ani pohovka, která jenom umocní dojem poklidného domova. A jak lépe si vypít kávu s dětmi než bez nich? Pokud vám zbyde prostor, určitě popřemýšlejte o investici do dětského koutku. Děti si vyhrají a maminky spokojeně užijí kávu.

Pohovka do kavárny

Nábytek do kavárny v šedých, černých i bílých tónech najde skvělý domov nejen v jednoduchých, minimalistických interiérech. Světlejší podlaha v kombinaci s tmavými stoly a židlemi či křesílky vytvoří stylový, a především příjemný prostor, který bude přímo vybízet k posezení u lahodné kávy. Celkový dojem můžete ještě vylepšit několika drobnými doplňky či obrazy, ale pamatujte, že nic se nemá přehánět.

Když se spojí kov a dřevo

Populárního a velice designového skandinávského stylu můžete docílit především díky kombinaci dřevěných a kovových prvků. Působí stylově a dodají podniku nádech moderny. Máte-li k dispozici menší prostor, určitě neváhejte pořídit barové židle. Ty s kovovou konstrukcí sice bývají trochu těžší, ale alespoň není tak jednoduché z nich spadnout.

Stoly do kavárny

V případě, že toužíte po větším podniku třeba i s kuchyní, platí v podstatě stejná pravidla, jen to bude chtít víc židlí. Nezapomínejte vybírat nábytek do restaurace hlavně podle toho, jaký má být konečný efekt. Vybavovat kavárnu či restauraci nemusí být vždy jednoduché, s výsledkem ale budete určitě spokojeni. Hlavně se snažte, abyste se v ní cítili dobře vy, a především vaši zákazníci.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *