Jak jsme zařizovali dětský pokoj?

V životě našeho syna Petra se stala důležitá událost, začal chodit na základní školu. Byl to důležitý krok v jeho životě, který ovšem neovlivnil jen jeho, nýbrž celou naši rodinu. S manželkou jsme si řekli, že je třeba mu vytvořit takové zázemí, aby se mu do jeho nové etapy života vstupovalo co nejlépe. Proto jsme se rozhodli kompletně předělat jeho dětský pokoj.

image1

Návrh dětského pokoje

Usoudili jsme, že současná podoba jeho pokojíku je nevyhovující pro kluka jeho věku. Všude okolo bylo plno místa na hraní, ale žádný pořádný psací stůl, kde by si mohl dělat domácí úkoly. Měli jsme velmi obecnou představu příjemného, ale účelného dětského pokoje, nevěděli jsme však, jak takový dětský pokoj zařídit. Proto jsme se rozhodli obrátit na některou z firem, která se návrhy dětských pokojů zabývá.

Pokoj na míru

Nakonec jsme se rozhodli obrátit na firmu Truhlářství Marek Praha, která pro nás zpracovala komplexní plán pokoje našeho potomka včetně zakázkové tvorby dětského nábytku. To jsme ocenili, neboť jsme pro naši ratolest nechtěli prefabrikovaný nábytek od některého z nadnárodních řetězců.

Výsledný návrh dětského pokoje nás mile překvapil. Plán pokoje byl navržen s ohledem na to, aby se tam Petrovi líbilo, ale zároveň byl velmi účelně zařízen, aby mu poskytl maximální komfort při učení.

Jak to dopadlo?

Po návrhu pokoje přišel čas všechno sestavit. V našem případě vyrobit nábytek do jeho dětského pokoje. I v tomto případě jsme byli spokojeni. Firma Truhlářství Marek ví, že dětský nábytek má svá specifika oproti tomu pro dospělé. Firma nábytek na míru vyrobila a dopravila do našeho domu. Podle návrhu jsme jej sestavili a poté se jen kochali tou nádherou.

Nakonec návrh dětského pokoje dopadl dle našich představ. Náš syn v něm má dětský psací stůl, prostornou dřevěnou postel, stejně jako místo na hraní. Zkrátka se jedná o ideální pokoj pro kluky jeho věku a tato zkušenost nás přesvědčila, že s firmou Truhlářství Marek budeme ještě někdy v budoucnu spolupracovat.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *