Jak jsme opravili náš dům?

S manželkou jsme zdědili po mé babičce krásný rodinný dům na okraji Prahy. Jednalo se o menší funkcionalistickou vilku, na které se již však po několika desetiletích začal projevovat zub času. Řekli jsme si, že je škoda, aby tato vila dále chátrala, a rozhodli jsme se celý dům zrekonstruovat.

Partner pro rekonstrukci

Věděli jsme, že proces rekonstrukce domu je velmi složitý, a proto je nutné pro něj najít vhodného partnera. Nechtěli jsme každou zakázku na domě řešit jednotlivě, a proto jsme hledali někoho, kdo by byl schopný provést rekonstrukci od začátku do konce. Nakonec jsme se rozhodli navázat spolupráci se společností Stavebniny Bosta, neboť tato stavební firma má zkušenosti v oboru delší než 25 let.

Průběh přestavby domu

Průběh rekonstrukce byl poměrně hladký. Firma nám nejdříve poradila, jak celou rekonstrukci provést, a vypracovala detailní návrh. Nakonec jsme se rozhodli pro relativně rozsáhlou přestavbu, která se netýkala jen samotného domu, nýbrž i naší zahrady, kterou odteď zdobí nová betonová ražená dlažba. Poté přišly na řadu i samotné stavební práce, které také firma zvládla na jedničku. Firma zvládla i sanaci zdiva, které již vypadalo poměrně omšele.

image2

Stavebniny v Praze

V budoucnu jistě nastane situace, kdy na našem domě budeme potřebovat udělat menší stavební úpravy. S povděkem jsme zjistili, že firma Stavebniny Bosta má v Krči svou prodejnu stavebnin. Sortiment této prodejny je poměrně rozsáhlý, avšak společnost odebírá zboží jen od prověřených dodavatelů. Proto jistě služeb těchto stavebnin v budoucnu využijeme.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *