venkovní_žaluzie

Jak jednoduše zastínit okna

Každého z nás již někdy doma oslnilo ostré slunce. Prudké sluneční záření dokáže také přes okna ohřát interiér. Těmto nepříjemnostem ale můžete jednoduše předejít zastíněním oken. A nezáleží na tom, jestli zrovna stavíte novostavbu nebo renovujete starší bydlení.

Vertikální žaluzie

V dnešní době jsou velice oblíbené vertikální žaluzie. Kombinují výbornou funkčnost a moderní vzhled. Jejich hlavním úkolem je samozřejmě zastínění místnosti, ale díky široké nabídce designů a barev s nimi můžete dotáhnout vzhled interiéru k dokonalosti. Využít je přitom nemusíte pouze v bytových prostorách, neboť se hodí i do kanceláří a konferenčních prostor. Speciální látkové žaluzie působí měkkým dojmem a umožňují nejen kontrolu stínění, ale také soukromí.

Venkovní žaluzie

Jak můžete umocnit moderní design budovy? Ideálním praktickým doplňkem jsou v tomto případě venkovní žaluzie. Stejně jako u žaluzií vnitřních, tak i u venkovních můžete lehce regulovat prosvit do interiéru nakláněním lamel. Některé mají dokonce speciální schopnost, která vám umožní naklopit pouze polovinu lamel. Disponují výbornými termoregulačními vlastnostmi, tudíž pozitivně ovlivní klima v místnosti. Venkovní žaluzie jsou vhodné pro klasické rodinné domy, firemní budovy i pro administrativní komplexy. Jsou považovány za bezpečnostní prvek a sníží také hladinu venkovního hluku.

venkovní_žaluzie

Garážová vrata

Dobře vypadající garážová vrata jsou vyžadována pro obytné doby i průmyslové budovy. Sekční garážová vrata vám ušetří prostor v garáži a umožní snadné a bezpracné otvírání. Před povětrnostními vlivy ochrání vašeho auto, jízdní kola a vlastně vše, co máte v garáži uloženo. Garážová vrata Praha vyjdou vstříc vašim požadavkům. Dle vaší potřeby dodají garážová nebo průmyslová vrata, jež budou disponovat vámi nakonfigurovanými vlastnostmi. Získáte také rychlý servis po celém území České republiky.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *