koupelnová sestava

Inspirace, jak zařídit koupelnu

Hledáte vhodný nábytek do koupelny? Ať už sháníte vhodnou skříňku pod umyvadlo nebo regál na čisté ručníky, v nabídce najdete širokou nabídku koupelnového nábytku do malé i velké koupelny. 

Pořiďte si koupelnový nábytek, díky kterému budete mít vše po ruce, Vyberte si ze skříněk vysokých, horních závěsných nebo speciálních s umyvadlem či pod umyvadlo. Dejte věcem pevný řád a vytvořte v koupelně kromě místa pro každodenní hygienu i příjemné místo pro relaxaci.

Bílá klasika

Bílý nábytek do koupelny je nestárnoucí klasikou. Má nadčasový vzhled a bude elegantní i za mnoho let. Koupelnová sestava BAMAKO je doplněna i vhodným LED osvětlením. Její jednoduché, čisté linie vám dovol doplnit doplňky ve vaší oblíbené barvě. Navíc je můžete časem i obměnit a vaše koupelna bude pokaždé jiná. Dvířka i šuplíky jsou opatřeny inovovanou funkcí soft close představující tiché dovíraní dvířek a zásuvek. Dvířka jsou univerzální a můžete je dát jako pravé i levé.

Koupelnová sestava Bamako
Koupelnová sestava BAMAKO

Nadčasové dřevo

Design dřeva dá každé koupelně luxusní vzhled. Tento přírodní materiál je jedinečný a nezestárne ani po mnoha letech. Koupelnová sestava ASMARA je vyrobena v klasickém stylu v pevného masivu z borovicového dřeva. Pokud jste milovníkem tradice, tento koupelnový set si prostě zamilujete. Dvířka jsou doplněna jemnými kruhovými úchytkami a dávají koupelnové sestavě elegantní vzhled. Dvířka jsou univerzální, s možností nastavení na obě strany. Dvířka a šuplíky jsou opatřeny kvalitním německým kováním. 

Koupelnová sestava v designu dřeva
Koupelnová sestava ASMARA v designu dřeva

Luxusní vzhled

Pokud chcete něco originálního, zvolte kouřovou šedou, ze které se stává nová černá. Koupelnová sestava BOISE GREY s LED osvětlením a umyvadlem ve tmavě šedé barvě s imitací dřeva je složená ze skříněk s otevřenými skleněnými policemi, které doplňuje velmi praktické LED podsvícení. Disponuje tichým dojezdem šuplíků a dvířek s možností nastavení na obě strany. Tato koupelnová sestava je elegantní a luxusní.

Designová koupelnová sestava
Designová koupelnová sestava BOISE GREY

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *