I na konferenčním stolku záleží!

Lidé řeší v obývacím pokoji barvu stěn, barvu a materiál sedací soupravy, zda zvolit koberec nebo ne, jaké závěsy, svícny… Ale nepomyslí na to, že i výběr konferenčního stolu by neměli podceňovat. Tento pomocník je však mnohdy nepostradatelným každodenním pomocníkem, ať už na odpolední kávu či na odložení novin.

PIX1861 / Pixabay

Materiál

Podle toho, jak budete často stolek užívat, byste měli zvolit materiál. Ten se však odvíjí i od toho, v jakém stylu máte interiér. Určitě do minimalisticky zařízené domácnosti nepořizujte masivní stolek, ten by tam sice vyniknul, ale ne tím správným způsobem. Místo toho zvolte zabarvené sklo nebo kombinaci různých materiálů, jako dřevo, kov a sklo. Stolek zapadne do stylu pokoje, a přesto zaujme.

Účel

U výběru stolku myslete na to, k čemu jej budete potřebovat, a podle toho se zařiďte. Chcete-li jej mít vyloženě k odkládání zbytečností nebo na položení dekorační květiny, můžete bez obav zvolit přízemní stolek. Pokud však stolek využijete také jako odkládací plochu pro pohoštění a kávu, je lepší zvolit stolek vyšší úrovně. Pokud potom plánujete u stolku pravidelněji jíst či pracovat, rozhodně se nebojte ještě vyšší varianty. Jaký stolek budete potřebovat, můžete jednoduše odměřit podle vaší sedací soupravy. Posaďte se na ni a ve vzduchu si vyzkoušejte dávat ruce tak, jak to bude pohodlně pro jídlo, práci atp.
TIP: Některé stolky jsou tak chytré, že je možné je vysunout či zvýšit přesně podle aktuální potřeby.

Vlastní instinkt

Nenechte si nikým namluvit, že skleněný stolek je hloupost. I sklo se dá udržovat, i se sklem můžete být spokojení. Proto – pokud máte skleněné skříňky, vzdušný prostor, rozhodně není potřeba nutně pořizovat dřevěný stolek! Věřte vlastnímu úsudku a vlastnímu stylu, protože jenom vy víte, jaký stolek vám bude dělat každodenní službu.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *