Firma provádějící pokládky podlah se zabývá také návrhy schodišť a jejich obkládáním

Schodiště může být v rodinném domku jeho dominantou a hned při vstupu do něj nás překvapí svojí krásou. Nebo může být nenápadně ukryto a dostanete se k němu až v okamžiku, kdy chcete vystoupat do prvního patra. Schodiště by mělo být nejen krásné, ale také funkční a bezpečné. Jinak budete vybírat materiál na schodiště v domě, kde žijí malé děti, jinak zase pro dům, kde již děti odrostly nebo se v něm pohybují pouze dospělí lidé. Závisí také na konstrukci schodiště. Pokud jej tvoří pouze nášlapy, mezi nimiž může volně proudit vzduch, budete volit jiný materiál, než na schodiště, které je plné betonové nebo z jiného podobného materiálu.

rain-122691_640

Nabídka podlahových krytin pro schodiště je široká a díky poradenství vyberete správně

Vzdušná schodiště jsou většinou tvořena dřevěnými masivními nášlapy. Zato při vytváření celkového dojmu schodišť s plnou plochou lze použít rozličné druhy materiálů. Od dlažby přes plovoucí podlahy nebo PVC materiály a dokonce i koberce. Specialistou na vytváření originálních návrhů schodišť je společnost Podlahy Praha. Nejen že mohou její pracovníci navrhnout opláštění již vytvořeného betonového schodiště, ale mohou se pustit do návrhu zcela nového schodiště, které ještě v domě vytvořeno není. Záleží především na zákazníkovi, jaké materiály se mu líbí, jaké dekory upřednostňuje a také jakou částku by chtěl do nového schodiště investovat.

Zákazníkovu představu může do jisté míry přetvořit některý z pracovníků společnosti Podlahy Praha a předložit vlastní návrh. Pokud se nesetká s kladnou odezvou, může vypracovat jiný podle zákazníkových představ nebo se může striktně držet zákazníkových přání. V případě, že se po domě pohybují malé děti, je možné na schodiště nechat umístit také protiskluzové pásy. Díky nim se jen tak nestane, že dítko jdoucí po schodišti pouze v ponožkách uklouzne a při pádu ze schodiště se zraní. Nejen, že pracovníci společnosti Podlahy Praha pomohou vybrat vhodnou podlahovou krytinu na schody a vytvoří návrh, jak by budoucí schodiště mohlo vypadat. Postarají se také o jeho pokládku. Při ní používají pouze kvalitní materiály a lepidla, díky nimž podlahová krytina na schodišti pevně drží a ani při častém používání se neuvolní. Pracovníci společnosti Podlahy Praha dokážou odvést vynikající práci a společně s návrháři vždy vytvoří elegantní schodiště, které zaujme všechny příchozí a je dokonale sladěno i s ostatními doplňky interiéru rodinného domu. Mimo pokládky podlah a doplňkových prací je možno využít také odbornou službu hloubkového čištění koberců. Firma sídlí na Praze 9 a službu čištění najdete jako čištění koberců Praha 9.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *